Mobilní telefonyZe světa IT

Smartphone BlackBerry Bold 9790

BlackBerry Bold 9790, výkonný smartphone s dotykovým displejem a klávesnicí.

Tyto telefony nepotřebují reklamu, ale každý o nich mluví. Série BlackBerry Bold patří do skupiny výkonných smartphonů. Plně vybavený, postavený z prvotřídních materiálů a povrchových úprav, to je síla RIM. Vysoké rozlišení a vysoce citlivý displej v kombinaci s optickým trackpadem je pro managery ta pravá volba.

blackberry bold 9790

S BlackBerry 7 OS a procesorem na taktu 1 GHz /Marvel Tavor/ propůjčí Bold 9790 plynulý výkon pro prohlížení internetu, běžících aplikací a prací s dokumenty. Supervýkonný a hlavně nadstandardně chytrý telefon obsahuje 8 GB integrované paměti, která jde rozšířit pomocí karty microSDHC až do velikosti 32 GB.

Systém BlackBerry 7 přinese vylepšený prohlížeč, který umožňuje výrazně rychlejší a plynulejší prohlížení webových stránek.

O Research In Motion

Research In Motion – RIM, globální lídr v oblasti bezdrátových inovací, revoluci v mobilním průmyslu se zavedením řešení BlackBerry. Společnost byla založena v roce 1984 a sídlí ve městě Waterloo, Ontario. Provozuje pobočky v Severní Americe, Evropě, Asii a Latinské Americe.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Mobilní telefony