Mobilní telefony >Novinky ze světa IT >

Kreditní aku DigiPower ChargeCard

Dnešní chytré telefony se potkávají s jedním velkým neduhem. Je jím celková výdrž baterie. Společnost DigiPower představila na úkor tomuto problému produkt v podobě kreditní baterie ChargeCard.

Je to vlastně baterie, která má rozměry standardní kreditní karty, takže se vejde do jakékoliv peněženky. Cílení je jasné. Míří na iPhone, iPod nebo další stroje, kterým je kapacita standardní baterie málo. “Kreditka” je vybavena 720 miliampérovou baterií, která nikterak neoplývá svou kapacitou ale spíše malými rozměry, které se jeví jako velice skladné.

Pro svůj iPhone, Galaxy S3 či One X tak během sekundy vykouzlíte až dvě hodiny hovoru. Přenos proudu je řešen pomocí mini USB konektoru. Bohužel se nám zatím nepodařilo získat informace o dostupnosti ale cena je výrobcem stanovena na 30 dolarů, v přepočtu 650 CZK. Víme jen, že produkt váží 1.2 gramu, takže ho v peněžence cítit nejspíše ani nebudete.

DigiPower ChargeCard je tak díky svým rozměrům velice zajímavým produktem, který se podílí na celkové výdrži vašeho telefonu. Berme v potaz to, že se může jednat o záložní zdroj pro telefon i v krizových situacích. Jak se vám líbí tento produkt? Myslíte, že na trhu uspěje?

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

    Doporučeno pro vás >

    Komentuj článek

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky > Mobilní telefony >