Software

Volejte s novou aplikací Facebook Hello

facebook logo nove freebit
Foto: freebit.cz, Tag: Facebook

Portfolio svých aplikací rozšířil Facebook o zajímavý kousek. Jmenuje se Hello a nahrazuje vaší běžnou aplikaci Telefon (Dialer). Jenže jí vydal Facebook, takže si můžete být jisti, že obyčejné vytáčení není vše, co do svého smartphonu dostanete. Kromě běžných funkcí vám Hello přináší hlavně víc informací. Aplikace při příchozím hovoru zobrazuje informace o volajícím a to i v případě, že jeho číslo nemáte uložené v telefonu.

Dozvíte se, že volající má dnes narozeniny, jeho pracovní pozici, případně počet společných přátel. Rázem máte pro nadcházející hovor mnohem více podkladů. Díky provázanosti s Messengerem můžete rovnou psát i zprávy a to samozřejmě zadarmo. No nezní to zcela bezkonkurenčně?

Volejte s novou aplikací Facebook Hello
Volejte s novou aplikací Facebook Hello

Pokud se stane, že vám opakovaně volá někdo, od koho hovory nechcete, Hello vám dává možnost číslo zablokovat. Jeho hovory půjdou automaticky do schránky a budou v seznamu hovorů. Vás tedy už nikdo nebude obtěžovat. Další funkcí Facebook aplikace Hello je vyhledávání podniků, firem, kaváren, apod. Někdo vám poví o výborné restauraci ve vašem městě a vy si snadno najdete jejich telefonní číslo, uděláte rezervaci, zjistíte otevírací dobu, nebo se necháte navigovat až na místo.

Facebook nám svojí aplikací nabízí zajímavou alternativu k běžnému dialeru. Všechny funkce jistě najdou své využití a třeba díky aplikaci příště nezapomene popřát k narozeninám kamarádce. Hello je k dispozici pro telefony se systémem Android, avšak prozatím je dostupnost v Obchodu Google Play omezená pro Českou republiku.

Instalační soubor si můžete stáhnout, avšak pouze na své vlastní riziko (nachází se na našem serveru, pro instalaci musíte ve svém mobilním telefonu zpřístupnit instalace aplikací třetích stran). Zkusili jste už aplikaci Hello? Vyhovuje vám, nebo vám přijde jako zbytečný balast do vašeho zařízení? Je to další krok směrem kupředu? Napište nám to do komentářů. Děkujeme.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Software