Sociální nováček jménem Google+Autor: 03/07/2011 6 2394 shlédnutí

Google je na poli sociálních sítí ranním nováčkem a už září. Drtivá konkurence ala Mark Elliot Zuckerberg je připravena na slastný odpal, který srazí Googlu vystrkující růžky. Nový Google Plus kombinuje funkce a výhody Twitteru či Facebooku.

Pokud jde o zmiňovaný odpal, tak ten se bude točit okolo mobilních zařízení, na které je díky sociálním sítím kladen velký důraz. Kombinace mobility a mocné sociální sítě je v této době nepostradatelná věc.

 

Zbrusu nový Google+ a jeho komponenty se skládají ze zdi, streamů, profilu či fotogalerie. Dalo by se říci, že se jedná o jádro mohutného Facebooku, na kterém se postavila plusová výstavba.

Je to tak a ne jinak. Do celé sítě se dostanete pouze a jen přes pozvánku. Zde jsou jediné dvě možnosti přihlášení, buď vás pozve kamarád, který už na síti brouzdá a nebo zažádáte o registrační email. V druhém případě si rozhodně počkáte, a to doslova.

Jelikož je dle oficiálních zpráv kapacita uživatelů překročena, je na místě vychladnout a na registrační mail zdatně vyčkat.Autor

             

Martin Kohout

Deset let administrátorem. Oblíbené tagy: iPhone, Apple, smartphony a SEO.

Tady jsem doma: https://freebit.cz

Komentáře (6)

Hm, tak jsem to nestihl, nemáte nějaký mail, kam napsat aby mě poslal pozvánku? Ale snad to ještě půjde, jak tu píšete, že už je kapacita překročena. Budou muset spustit další datacentra či co?

Odpovědět

Je to fain, že už nevládne jen Facebook. Tohle asi ale nebude pro běžné laické uživatele, jedná se o profi sociální nástroj. Navíc se nám teď Google pěkně graficky mění. 🙂

Odpovědět

Tak to máš recht, už Google pohltil CZ vyhledávací trh????

Odpovědět

Pokud někdo chce pozvánku ať napíše na: jnbenedikt@gmail.com . Upozorňuji, že na účtu musíte mít více jak 18 let!

Odpovědět

Děkujeme, pokud by se někdo chtěl dostat na Google +, může také napsat mě. Email najdete v kontaktech, jestliže nechcete čekat na Google.

Odpovědět

Už konečně můžete budovat i stránky jako na Facebooku. Což bude pro IT firmy výhodou. Google Plus je přece jenom síť na úrovni!

Odpovědět

Chceš se vyjádřit? Tento článek okomentuj, projev názor!