Ze světa IT

LifeTable aneb lístek už mám

Ještě jsem se nesetkal s restaurací či barem, který nemá nápojový či jídelní lístek. To vše se ale může změnit.

LifeTable aneb lístek už mám. Novinku můžete spatřit v jednom z pražských barů Dog’s Bollocks či Alibi, tam právě najdete, nebo spíše nenajdete nápojové karty.

lifetable

Na zákaznickou míru postavený systém pracuje s křemíkem Intel Core i3. Prostředí běží pod Windows 7 a nese název WPF. Pokud máte zájem o dotykový počítač ve stole, cena je individuální a přímo ušita dle přání zákazníka.

„Do baru, kavárny či restaurace jde samozřejmě člověk především za dobrým jídlem a pitím. Požitek z něj však může negativně poznamenat obsluha, která nestíhá nebo je nepříjemná. LifeTable zařídí nejen objednávku bezprostředně poté, co si vyberete z jídelního a nápojového lístku, navíc zpříjemní dobu než k vám vytoužený pokrm nebo nápoj dorazí,“ popisuje přednosti novinky na trhu David Víteček obchodní ředitel společnosti Integrated Innovations.

Dotykový displej hosty zabaví samostatně /prostřednictvím her či přístupu k internetu/ nebo je může vzájemně propojit do virtuální sítě s ostatními stoly gastronomického zařízení. Zaleží jen na hostovi jaký status si při interakci s LifeTable zvolí. Zda zvolí možnost, že nechce být nikým rušen nebo zda mu povídání s ostatními stoly nevadí nebo jej dokonce vítá.

S ostatními tak může návštěvník podniku chatovat, hrát hry nebo třeba jen k sousednímu stolu poslat nenápadně dárek v podobě drinku nebo třeba jen virtuálního úsměvu či květiny.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

2 Komentáře

  1. Nevím, asi by mě stačila jedna položka v ceníku, pivo. 😀

  2. Ach tak. 🙂 A je libo Plzeň, nebo jiný chmelový mok? Či nějakého zahraničního výrobce?

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Ze světa IT