Kontakt list

Tiskové zprávy, PR – zveřejňujeme jen tématické:

Tiskové a jiné zprávy k zveřejnění prosím předem ohlaste na email info zavináč freebit.cz, nevyžádaná pošta a jiné nepředmětné emaily budou ihned přesunuty do spamového koše, netématické tiskové zprávy budou ihned smazány. TZ zveřejňujeme dle uvážení, PR je možno vystavit za peněžní obnos či darem produktu. Děkuji za pochopení.

Rádi píšete nebo máte zájem o spolupráci:

V první řadě zde nabízím možnost se zviditelnit, pozice pro redaktory je tedy otevřená! Co nabízíme? Platové ohodnocení dle kvality článku, trička, flash disky, reklamní předměty a mnoho jiného. Rád píšeš a tvůj blog o IT nesplňuje to, co očekáváš? Píšeš jen pro 1000 návštěvníků měsíčně? Tvůj článek může být vidět, a to do slova. Pojď tvořit dějiny o tabletech a smartphonech právě k nám! Další informace se můžeš dozvědět na emailu info zavináč freebit.cz!

Freebit_CZ

Nabídka reklamy, naše dveře jsou otevřené:

Máte-li zájem o tématickou reklamu na tomto webu, kontaktujte mou osobu prostřednictvím mailu info zavináč freebit.cz. Chcete, abychom napsali o vašem produktu? Není nic jednoduššího, než poslat jeden email. Co získáte? Tématický zpětný odkaz z webu o silném odkazovém profilu, uvedení do podvědomí tématických návštěvníků a zdarma reklamu na jeden měsíc v rámci spolupráce.

Podpořte nás, částka bude použita na chod magazínu:

Pod těmito řádky bude umístěna QR platba (bankovní aplikace musí být kompatibilní), pomocí které nám můžete bezpečně poslat symbolickou částku, a to přesně 100 Kč (ta je zanesena přímo v kódu, jde však změnit). Variabilní symbol je 123456, do textu pak uveďte váš email, abychom vám mohli poděkovat. Doručená částka bude darem použita na chod IT magazínu a dalších věcí s tím spojených. Částka nebude použita na komerční účely ani reklamu. Příspěvek je zcela dobrovolný.

Dar_FreeBit

Tímto darem zabezpečíte chod stránek minimálně do roku 2045, frekvenci přidávaných novinek, kvalitu celého magazínu, nový design či vylepšení, která budou tento magazín pronásledovat na každém kroku. Dar bereme jako zcela korektní platbu. Děkujeme a společně se budeme těšit na další a další novinky!