» Hardware» Ze světa IT

Micro-ATX: Biostar Hi-Fi A85S3 FM2

Společnost Biostar přichází s novou micro-ATX deskou, jež je postavena pro nejnovější procesory firmy AMD, potažmo také pro čipset AMD A85X. Jdeme se tedy podívat na bližší specifikaci.

Základní deska podporuje procesory pro soket FM2 a obsahuje dva DDR3 sloty pro DIMM paměti až do velikosti 32 GB RAM /Dual Channel DDR3 1866/1600/1333/1066/800 MHz/. Jeden slot PCI-Express 2.0 x16, jeden PCI-Express 2.0 x1 slot a PCI slot. Deska od Biostaru dále na svém těle vlastní šest SATA 6.0 Gbps, dva USB 3.0, dva USB 2.0 porty a gigabitový Ethernet.

Na obrázku výše jsou samozřejmě vidět i další konektory a čipové periferie, jedná se o standardní konektory pro připojení klávesnice, myši, LAN portu /Realtek RTL8111F/, či VGA nebo HDMI. Biostar Hi-Fi A85S3 se bude vyrábět v rozměrech 24,4 x 19,1 centimetru s plnou podporou operačního systému Windows 8 od Microsoftu, což je v téhle situaci ta nejjasnější volba.

Cena ani dostupnost pro evropský trh zatím není známa. Určitě se o své poznatky, doplňující informace či drobné recenze podělte do komentářů níže či pomocí lišty na sdílení dejte vědět o této novince i ostatním. Děkujeme a budeme jen rádi.

Zdroj: Biostar.com

Martin Kohout
BIO » Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony.

    Doporučeno pro vás »

    Komentuj článek »

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky » Hardware