» Ze světa IT

All-in-One WindTop AP1612 od MSI

Tchajwanská společnost MSI založena již před 26 lety se vrací s novinkou v kategorii All-in-One počítačů, přináší totiž model WindTop AP1612. Určen je jak pro firemní uživatele, tak pro domácí využití.

All in One MSI WindTop AP1612

Chod přístroje zajišťuje dvoujádrový procesor Intel Celeron B830 o frekvenci 1.8 GHz ve spolupráci s 2 GB RAM DDR3 /rozšířitelná na 4 gigabajty/. Mezi podstatné specifikace patří také 15,6 palcový LED podsvícený monitor /samozřejmě integrovaný/ s rozlišením 1366 krát 768 pixelů, integrovaná Intel HD grafika a 250 GB pevný disk v rozhraní SATA 3 GB/s.

Další výbava pak obsahuje možnost připojení k bezdrátové WiFi síti, multi-čtečku karet, webovou kameru či stereo reproduktory pro nenáročný poslech.

MSI WindTop AP1612 All-in-One PC běží na systému Microsoft Windows 7 Home Premium v 64 bitové verzi a součástí balení je také set myši a klávesnice. Přesná cena zatím není známa, ale lze očekávat částku lehce nad 9000 CZK, což je i v poměru k výbavě velice dobrá nabídka.

Doporučeno pro vás »

1 Komentuj

  1. Mě osobně tyto počítače v celku přitahují, zda-li si nějaký koupím, to už je otázka druhá. iMac je pro mě asi moc drahý, volil bych mezi Lenovem či právě MSI. Jaký na ně máte názor?

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky » Ze světa IT