Novinky ze světa ITSmartphone

MWC 2012 – Samsung Galaxy Mini 2

Do Mobile World Congressu 2012 zbývá už jen pár dnů a máme tu další předzvěst toho, na co se můžeme na největším veletrhu mobilních zařízení těšit.

Čeká nás nástupce velmi oblíbeného low-end telefonu z jihokorejských končin. Ano jak správně hádáte jedná se o přístroj cenou a výbavou ležící těsně nad nejlevějším Android zařízením, které Samsung nabízí, tím je Samsung Galaxy Mini.

S názvem jeho nástupce si nikdo v Jižní Koreji příliš nelámal hlavu, za celý název prostě přibyla jen dvojka, a tak jeho celé jméno z ní Samsung Galaxy Mini 2. Bude disponovat 3,3 palcovým kapacitním HVGA displejem o rozlišení 480 na 320 pixelů. Tento displej je o pár desetin palce větší než jeho předchůdce, používá trochu jinou technologii a měl by být jemnější.

V tomto smartphonu se bude prohánět Android 2.3 Gingerbread. Srdcem se stane osmi set megahertzový procesor, jež o 200 MHz převyšuje svého předchůdce, který tepal v útrobách Galaxy Mini. Fotoaparát si absolutně nepolepšil, stále mu zůstaly pouhé tři megapixely, které ale pro občasné focení naprosto postačí.

Narostla interní kapacita na nadstandardní 3 gigabajty oproti minimalistickým 164 MB v předchozím modelu. Telefon nabídne Wi-Fi, 3G, Bluetooth a GPS. Designem se spíše podobá Samsungu Galaxy Y.

1 Komentář:

  1. Ten Samsung ale válí, ten ty telefony snad ani nemůže stačit vyrábět. Opravdu jsem se divil, když vylezl další smartphone.

Komentuj článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Doporučeno pro vás >

Další novinky > Novinky ze světa IT