Internet

Zkušenosti s hazardní hrou Drakemall.com, raději to nezkoušejte

drakemall
Foto: drakemall.com, Tag: Drakemall

Jako každý hazard končí na dně, stejně tak dopadnete i na webu Drakemall.com. Jedná se samozřejmě o další web, kde můžete nechat svou výplatu z vidiny rychlé výhry. Hrát zde můžete za reálné peníze, avšak, zatočíte si na zkoušku i zadarmo.

To padají o něco lepší výhry, než za reálné peníze. Jedná se v každém případě o hazard. Ten je v České republice přístupný pouze od 18ti let.

Celá hra je rozdělena do několika „Kejs“, dle ceny. Ta nejdražší je Smart Case, kde jeden spin vyjde na 100 USD. V této bedně si zahrajete třeba o nový iPhone X, Samsung Galaxy S9 nebo třeba o nové GoPro Hero6. Pak tu máme další bedny, stejně tak jako otvíráte bedny se zbraněmi v CS:GO na jiných výherních webech.

Zkušenosti s hazardní hrou Drakemall.com, raději to nezkoušejte
Zkušenosti s hazardní hrou Drakemall.com, raději to nezkoušejte (Zdroj: Drakemall.com)

Drakemall vás naladí na Apple produkty

Druhou nejdražší bednou je „Apple Case“. Jedná se o jablečnou bednu, kterou můžete roztočit za 50 USD. Za skoro 1200 Kč můžete vyhrát MacBook Pro, iPhone X, Apple Watch nebo třeba Lightning kabel za 9 dolarů (USD). Může to být tak váš nejdražší kabel v životě. Můžete zkusit i levnější variantu „Toy Case“, kde si zahrajete za 3 USD. V této bedně si můžete zahrát o PS Vitu, robota Cozmo, drona, ale i o „toy“ za dolar.

Na Drakemallu můžete otevřít virtuální prostředky k nákupu skutečných cen. Získejte elektroniku, luxusní zboží, sportovní vybavení, hračky, videohry a další trendové produkty mnohem levněji!

Co vám padne, hádejte. Za 20 USD jsem vyhrál jen levné „cetky“ za cirka 5 dolarů. Navíc, pokud jsem zadal odeslání vyhraného zboží, vyskočila na mě hláška o tom, že je nutné ověřit email. Do teď mi však žádný ověřovací email nepřišel, takže si zboží ani nemohu poslat na svou adresu.

case drakemall

Tato hra není na internetu sama. Tyto pokusy se objevily i v českém podání. Máme pro vás doporučení a cenné zkušenosti. Všechny služby, ať už se jedná o reklamní systémy, soutěže, internetový hazard, stejně tak jako data na Facebooku, jsou určeny pro generování zisku pro majitele či korporátní společnost. V žádnem případě tyto hry nezkoušejte s vlastními prostředky. Nad ziskem pro majitele nikdy nevyhrajete. Hraním přijdete o peníze, raději svého kamaráda nebo přítelkyni pozvěte na dobrou večeři.

Do propagace se zapojují i čeští YouTubeři

Na českém YouTube se objevují placené propagace tohoto herně-hazardního eshopu. YouTubeři (Freescoot, MajkJePán, TVTwixx) se rozhodli, že začnou okrádat české sledující placenou propagací od Drakemall. Jak je známo, vždy se u nich jedná o placenou propagaci.

YouTuber má danou case, kterou má otevřít a padne mu požadovaná výhra. Na určité bedny je koeficient výhry vyšší, než na ostatních. Dle počtu sledujících mají samozřejmě i předdefinované výhry. Takže MajkJePán aka Mikael Oganesjan vyhrál MacBook Pro, Freescoot také a kanál TVTwixx pak iPhone X. Tu výhru ale samozřejmě musí někdo zaplatit, ano, budeš to právě ty. Pokud budeš hrát!

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

12 Komentáře

 1. Doufám že to není fejk…

  1. Fajn den, Pepo. Pokud máte hazard rád, můžete si zahrát ale počítejte s tím, že můžete přijít o své finance. Za redakci Drakemall nedoporučujeme, jedná se o nevýnosný hazard. Nákup kreditu je za jakýsi voucher z Číny. Neznáme nikoho, komu by vyhraný produkt přišel domů. S pozdravem Martin, webmaster magazínu.

 2. Je to fake. Hlavně mě štve rozsáhlá kampaň našich pánů jůtůbrů, kteří ve velkém natáčejí videa o tomto podvodném webu (Drakemall) a ani se neobtěžují nikde uvést, že se jedná o placenou propagaci. Páni jůtůbři by měli nést přímou odpovědnost za to, že lidé (leckdy mladší 18 let!) přijdou kvůli tomuhle hazardu o své těžce vydělané prachy. Lidi, proberte se a začněte přemýšlet kriticky!

 3. Youtubeři! Vždyť to jsou samé děti. A navíc dost nerozumné. Jestli to propagují s plným vědomím, není to dobře.

  1. Fajn den, děkujeme za komentář a ano, nelžeme. 🙂 Prima den, s pozdravem Martin, webmaster magazínu FreeBit.cz

 4. Nedalo mi to a zkusil sem to za 20 USD, žádná finanční raketa. Po pár točkách sem si kredity zvednul na 35 USD a pak sem vytočil Xbox one X. Nechal sem si ho poslat, shiping stoji 10 USD, tak sem zvědavej jestli to dorazí.

  1. Jirko, dej nám do komentářů vědět, zda zboží opravdu dorazilo. Díky. S pozdravem redakce FreeBit.cz

 5. Také jsem zkusil za 20 USD. S očekáváním ze se jedna o podvod. Měl jsem stesti jiz mi dorazilo Nintendo switch plne funkční (malý zadrhel byl v tom ze balík byl zastaven na celní poště kde jsem byl vyzván k odložení dokumentu, obsah a hodnotu. Posleze jsem musel zaplatit DPH protože balík byl z Ukrajiny. Jednalo se o 1720,- což se stale vyplatilo :D) nyní mi přistál na poště ovladač na PS4 a na cestě je dron. 🙂 Je pravda že kamarád zkusil také za 20 USD a nic nevyhrál. Je to jen o náhodě.

  1. Fake komentár od fake firmy. Na Slovensku sa ide podávať hromadná žaloba, momentálne zasterešujeme vyše 40 ľudí zo Slovenska a Poľska, čo do toho vložili (niekedy nemalé) prostriedky, vrátane členov polície a „výhry“ im nikdy neprišli, či už to boli kľúčenky, alebo veci za 20-60 dolárov (nikdy vyššia výhra). Dohromady vložených vyše 2000 eur a 3000 PLN. „Výhry“, ktoré nikdy neprišli boli dohromady za 170€ a 250 PLN.

  2. A co si jim řekl celňákům? Já jim řekl, že jde o výhru, něco málo sem doložil a dneska mi poslali ten Xbox za 103 Kč 🙂

 6. Nic moc…

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Internet