Zkušenosti s hazardní hrou Drakemall.com, raději to nezkoušejteNapsal: 14/04/2018 11 comments 14803 shlédnutí

Jako každý hazard končí na dně, stejně tak dopadnete i na webu Drakemall.com. Jedná se samozřejmě o další web, kde můžete nechat svou výplatu z vidiny rychlé výhry. Hrát zde můžete za reálné peníze, avšak, zatočíte si na zkoušku i zadarmo.

To padají o něco lepší výhry, než za reálné peníze. Jedná se v každém případě o hazard. Ten je v České republice přístupný pouze od 18ti let. Celá hra je rozdělena do několika „Kejs“, dle ceny. Ta nejdražší je Smart Case, kde jeden spin vyjde na 100 USD. V této bedně si zahrajete třeba o nový iPhone X, Samsung Galaxy S9 nebo třeba o nové GoPro Hero6. Pak tu máme další bedny, stejně tak jako otvíráte bedny se zbraněmi v CS:GO na jiných výherních webech.

Zkušenosti s hazardní hrou Drakemall.com, raději to nezkoušejte
Zkušenosti s hazardní hrou Drakemall.com, raději to nezkoušejte (Zdroj: Drakemall.com)

Drakemall vás naladí na Apple produkty

Druhou nejdražší bednou je „Apple Case“. Jedná se o jablečnou bednu, kterou můžete roztočit za 50 USD. Za skoro 1200 Kč můžete vyhrát MacBook Pro, iPhone X, Apple Watch nebo třeba Lightning kabel za 9 dolarů (USD). Může to být tak váš nejdražší kabel v životě. Můžete zkusit i levnější variantu „Toy Case“, kde si zahrajete za 3 USD. V této bedně si můžete zahrát o PS Vitu, robota Cozmo, drona, ale i o „toy“ za dolar. Co vám padne, hádejte. Za 20 USD jsem vyhrál jen levné „cetky“ za cirka 5 dolarů. Navíc, pokud jsem zadal odeslání vyhraného zboží, vyskočila na mě hláška o tom, že je nutné ověřit email. Do teď mi však žádný ověřovací email nepřišel, takže si zboží ani nemohu poslat na svou adresu.

Na Drakemallu můžete otevřít virtuální prostředky k nákupu skutečných cen. Získejte elektroniku, luxusní zboží, sportovní vybavení, hračky, videohry a další trendové produkty mnohem levněji!

Tato hra není na internetu sama. Tyto pokusy se objevily i v českém podání. Máme pro vás doporučení a cenné zkušenosti. Všechny služby, ať už se jedná o reklamní systémy, soutěže, internetový hazard, stejně tak jako data na Facebooku, jsou určeny pro generování zisku pro majitele či korporátní společnost. V žádnem případě tyto hry nezkoušejte s vlastními prostředky. Nad ziskem pro majitele nikdy nevyhrajete. Hraním přijdete o peníze, raději svého kamaráda nebo přítelkyni pozvěte na dobrou večeři.

Do propagace se zapojují i čeští YouTubeři

Na českém YouTube se objevují placené propagace tohoto herně-hazardního eshopu. YouTubeři (Freescoot, MajkJePán, TVTwixx) se rozhodli, že začnou okrádat české sledující placenou propagací od Drakemall. Jak je známo, vždy se u nich jedná o placenou propagaci. YouTuber má danou case, kterou má otevřít a padne mu požadovaná výhra. Na určité bedny je koeficient výhry vyšší, než na ostatních. Dle počtu sledujících mají samozřejmě i předdefinované výhry. Takže MajkJePán aka Mikael Oganesjan vyhrál MacBook Pro, Freescoot také a kanál TVTwixx pak iPhone X. Tu výhru ale samozřejmě musí někdo zaplatit, ano, budeš to právě ty. Pokud budeš hrát!Slova napsal

Martin Kohout

Správa a content webů. Pracovně s Applem. Technologické novinky o smartphonech.

Web: https://freebit.cz

Komentáře (11)

Doufám že to není fejk…

Odpovědět

  Fajn den, Pepo. Pokud máte hazard rád, můžete si zahrát ale počítejte s tím, že můžete přijít o své finance. Za redakci Drakemall nedoporučujeme, jedná se o nevýnosný hazard. Nákup kreditu je za jakýsi voucher z Číny. Neznáme nikoho, komu by vyhraný produkt přišel domů. S pozdravem Martin, webmaster magazínu.

  Odpovědět

Je to fake. Hlavně mě štve rozsáhlá kampaň našich pánů jůtůbrů, kteří ve velkém natáčejí videa o tomto podvodném webu (Drakemall) a ani se neobtěžují nikde uvést, že se jedná o placenou propagaci. Páni jůtůbři by měli nést přímou odpovědnost za to, že lidé (leckdy mladší 18 let!) přijdou kvůli tomuhle hazardu o své těžce vydělané prachy. Lidi, proberte se a začněte přemýšlet kriticky!

Odpovědět

Youtubeři! Vždyť to jsou samé děti. A navíc dost nerozumné. Jestli to propagují s plným vědomím, není to dobře.

Odpovědět

  Fajn den, děkujeme za komentář a ano, nelžeme. 🙂 Prima den, s pozdravem Martin, webmaster magazínu FreeBit.cz

  Odpovědět

Nedalo mi to a zkusil sem to za 20 USD, žádná finanční raketa. Po pár točkách sem si kredity zvednul na 35 USD a pak sem vytočil Xbox one X. Nechal sem si ho poslat, shiping stoji 10 USD, tak sem zvědavej jestli to dorazí.

Odpovědět

Také jsem zkusil za 20 USD. S očekáváním ze se jedna o podvod. Měl jsem stesti jiz mi dorazilo Nintendo switch plne funkční (malý zadrhel byl v tom ze balík byl zastaven na celní poště kde jsem byl vyzván k odložení dokumentu, obsah a hodnotu. Posleze jsem musel zaplatit DPH protože balík byl z Ukrajiny. Jednalo se o 1720,- což se stale vyplatilo :D) nyní mi přistál na poště ovladač na PS4 a na cestě je dron. 🙂 Je pravda že kamarád zkusil také za 20 USD a nic nevyhrál. Je to jen o náhodě.

Odpovědět

  Fake komentár od fake firmy. Na Slovensku sa ide podávať hromadná žaloba, momentálne zasterešujeme vyše 40 ľudí zo Slovenska a Poľska, čo do toho vložili (niekedy nemalé) prostriedky, vrátane členov polície a „výhry“ im nikdy neprišli, či už to boli kľúčenky, alebo veci za 20-60 dolárov (nikdy vyššia výhra). Dohromady vložených vyše 2000 eur a 3000 PLN. „Výhry“, ktoré nikdy neprišli boli dohromady za 170€ a 250 PLN.

  Odpovědět

  A co si jim řekl celňákům? Já jim řekl, že jde o výhru, něco málo sem doložil a dneska mi poslali ten Xbox za 103 Kč 🙂

  Odpovědět

[…] Jedná se o nekompromisní hazard, kde můžete přijít o své peníze. První zmínka se objevila u českých YouTuberů, kteří si zahráli za sto dolarů a vyhráli Ajfony a MacBooky. Kdyby to Apple věděl – […]

Odpovědět

Nic moc…

Odpovědět

Chceš se vyjádřit? Tento článek okomentuj, projev názor!