SoftwareZe světa IT

3 plus 1 tip na silvestrovskou aplikaci, kterou musíte mít

2015 6

Blíží se Silvestr a s ním i konec roku. Pro většinu lidí to znamená pořádnou oslavu. Někteří lidí si možná dají předsevzetí, ale víme všichni, jak to s nimi bývá. Než se ale do nového roku dostaneme, musíme odpočítat poslední dny, hodiny, minuty a vteřiny roku starého. Abyste nemuseli koukat na hodinky a počítat v hlavě, vývojáři mobilních aplikací na vás mysleli. Mysleli jsme na vás i my. Tady máte 3 plus 1 tip na aplikace, které vám odpočítají půlnoc posledního dne roku 2015.

newyearseve

Je váš smartphone připraven na silvestrovské oslavy?

Začneme systémem Android. Zde máme dvě možnosti. Buďto, budeme mít samostatnou aplikaci, která nám půlnoc odpočítá, nebo tikající živou tapetu. Začněme druhou možností, tedy živou tapetou. Aplikace se jmenuje New Years Countdown to 2016 a je ke stažení v Obchodě Play. Není k ní třeba moc říkat, jedná se zkrátka o živou tapetu, která ukazuje zbývající dny a čas do půlnoci. Vše je ve stylu novoročního ohňostroje, takže plné jisker. Základní verze je neplacená a pokud by někdo chtěl podpořit vývojáře aplikace, může si za zhruba 32 korun koupit premium verzi, která nabízí další nastavení a konfiguraci grafiky tapety.

Druhá aplikace pro Android už je samostatnou aplikací v pravém slova smyslu. Jmenuje se New Year Countdown 2016. Je jednoduchá, ale dle slov vývojářů spolehlivá. Na rozdíl od živé tapety neruší základní obrazovku launcheru, což může být pro někoho poměrně problém, zvlášť pokud má hodně ikonek a widgetů a na čas by neviděl. Aplikace je zadarmo, ale cena za ní je v podobě drobné reklamy pod odtikávajícím časem.

Živá tapeta New Year Countdown to 2016 ke stažení

Aplikace New Year Countdown 2016 ke stažení

Nesmíme zapomenout ani na majitele iPhonů a iPadů, kterých jistě po Vánocích přibylo. Aplikace pro ně se jmenuje New Year Countdown!!. Oproti androidovským sestrám nabízí už ve verzi zadarmo mnoho nastavení. Je možné zvolit libovolnou kombinaci jednotek, v jakých se zbývající čas bude zobrazovat. Tedy pokud by vás zajímalo, kolik minut a vteřin zbývá, budou se zobrazovat pouze minuty a vteřiny. Navíc je možné zvolit si vlastní pozadí časovače a to buď z fotek v telefonu, nebo sociálních sítí. Na fotky je také možné aplikovat filtry. Kdo chce při odpočítávání slyšet oblíbenou písničku, jednoduše si ji nastaví.

Aplikace pro zařízení iOS New Year Countdown!! ke stažení

Poslední tip je pro ty, kteří by chtěli vidět, kolik času zbývá do konce roku na svém počítači. Stránka TimeAndDate.com umí ukázat časy na celém světě. Nabízí online stopky, i minutku, a kromě dalších funkcí i odpočítávání konce roku. To je lokalizováno, takže ukazuje čas ve vašem městě, ať je to Praha, nebo Londýn. Také je možné čas dát na celou obrazovku, takže na vaší party všichni uvidí, za jak dlouho otvírat šampaňské.

countdown

Stránka kromě hromady dalších věcí odpočítá i silvestrovskou půlnoc

Používáte nějakou jinou aplikaci na odpočítání konce roku? Napište nám kterou dolů do komentářů a článek sdílejte.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Software