Hardware

5 tipů pro nejlepší chytré hodinky k telefonu s Androidem

android
Foto: pixabay.com, Tag: Android

Chytré hodinky se staly doplňkem nejednoho zápěstí a pomalu nahrazují ty klasické. Chcete si pořídit chytré hodinky, tak aby se daly spárovat s vaším telefonem, kde máte Android? Dáme vám 5 skvělých tipů na chytré hodinky a jejich funkce.

Xiaomi Mi Smart Band 6

Jsou unisex chytré hodinky, které vypadají jako fitness náramek a kromě měření času měří také tep, počítají kalorie, monitorují spánek a je v nich zaveden rovněž krokoměr. Měří také vzdálenosti a úroveň saturace kyslíku v krvi a stresu. Pro ženy je zde funkce sledování menstruačního cyklu.

Tyto hodinky jsou vyrobeny ze silikonu, v barvě černé a zobrazení času je digitální. Podporují sportovní aktivity běh, chůzi, cyklistiku, fitness, plavání, jógu, veslování, tenis a badminton.

Huawei Watch GT 2 46 mm Black Strap

Pánské chytré hodinky s měřením tepu, monitoringem spánku a s funkcí přijetí nebo odmítnutí hovoru na telefonu, se kterým jsou spárovány. Hodinky jsou vodotěsné do 50 m. Hodí se na sportovní aktivity běh, chůze, cyklistika, outdoor, fitness, turistika, plavání, veslování, triatlon, lezení.

Huawei Watch GT 2
Huawei Watch GT 2

K dispozici je GPS, akcelerometr, barometr, gyroskop, kompas, mikrofon, reproduktor a oxymetr. Hodinky mají krokoměr, výpočet kalorií, měření tepu a vzdálenosti, rychlosti, tempa. Podporují také intervalový trénink, tepové zóny, úroveň regenerace těla. Měří převýšení a mají virtuálního trenéra.

Amazfit GTS Pink

Chytré hodinky pro dámy. Jsou vyráběné v několika barvách, včetně růžové. Hodí se na běh, cyklistiku, outdoor, fitness, plávání, lyžování, triatlon a lezení. Obsahují barometr, akcelerometr, gyroskop, vibrace, nastavení intenzity světla a mají navigační systém Glonass.

Hodinky vám budou počítat kroky, kalorie, tep a také vzdálenost, kterou jste překonali. Měří i tempo a intervalový trénink. Zdravotními funkcemi je monitoring spánku a měření pohybu.

WowME ID217G Sport Pink

Tyto chytré hodinky jsou opět pro ženy, které rády sportují. Měří tep, monitorují spánek a jsou vodotěsné do 30 m. Mají GPS, gyroskop, vibrace, oxymetr a mohou přijímat i odmítat hovory z telefonu. Kromě obvyklých funkcí mají také podporu aplikace Strava, automatické zahájení aktivity, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí a další.

Huawei Watch Fit Sakura Pink

Dámské chytré hodinky s měřením tepu a monitoringem spánku. Zajímavými funkcemi jsou dechové cvičení, inteligentní buzení, měření úrovně stresu a upozornění na srdeční problémy. Hodinky také ovládají přehrávač hudby v mobilu, mají datum, stopky a budík.

Ukazují rovněž den v týdnu. Je v nich zavedena GPS a hodí se na běh, chůzi, cyklistiku, outdoor, fitness, plavání a veslování. Ve výbavě je krokoměr, výpočet kalorií, měření tepu, vzdálenosti, rychlosti a tempa. Měří úroveň regenerace těla, intervalový trénink a mají také virtuálního trenéra.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

1 Komentuj

  1. Pro mě byl zásadní parametr : možnost platit hodinkami bezkontaktně a proto jsem si koupil Fitbit 2. Ostatní parametry nebylo pro mě až tak podstatné.

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Hardware