Tiskové zprávyZe světa IT

Absolvoval testy v náročných podmínkách: EVOLVEO StrongPhone G4

evolveo logo

Outdoorový telefon EVOLVEO StrongPhone G4 absolvoval testy v náročných podmínkách himalájských hor a byl svědkem světového rekordu ve freedivingu „The Higest Dive“.

Nadmořská výška téměř pět kilometrů a vysokohorská jezera nepálské oblasti Manang. Taková byla kulisa neoficiálního světového rekordu v potápění bez kyslíkových přístrojů v rámci projektu chorvatských extrémních sportovců The Highest Dive – Nejvyšší ponor. Chorvatská mistryně světa a Evropy v potápění bez kyslíkového přístroje Lidija Lijić a vyznavač extrémních sportů Vitomir Maričić stanovili rekord potápění v extrémních podmínkách vysoké nadmořské výšky (4 720 m n. m.) a ledové vody časem ponoru 2 minuty 21 sekund v případě Lidije, respektive 3 minuty a 28 sekund v případě Vitomira.

Výprava sportovců byla vybavena outdoorovými mobilními telefony Evolveo StrongPhone G4, které v náročném horském prostředí potvrdily svoji spolehlivost, odolnost a vodotěsnost.

Absolvoval testy v náročných podmínkách: EVOLVEO StrongPhone G4

Absolvoval testy v náročných podmínkách: EVOLVEO StrongPhone G4

StrongPhone G4 je aktuálně dostupný s operačním systémem Android 7.0

Odolný telefon EVOLVEO StrongPhone G4 je aktuálně dostupný s operačním systémem Android 7.0 Nougat. Přidaná hodnota tohoto chytrého telefonu spočívá především v jeho odolnosti. Mobil vypadá jako běžný manažerský smartphone. V tenkém a elegantně vyhlížejícím těle se ale skrývá vnitřní pevný ochranný rám „SolidStone“, který je vyroben speciální technologií s využitím hořčíku. Tento unikátní rám dodává telefonu nadstandardní mechanickou odolnost, která jej chrání před následky nárazů a pádů.

Tento model splňuje stupeň krytí IP68, což znamená mimo jiné vodotěsnost v metrové hloubce po dobu 30 minut. Konstrukce telefonu splňuje podmínky testů Ministerstva obrany USA (United States Department of defense) MIL-STD-810G:2008. Display je 5″ HD IPS se zvýšenou ochranou díky Gorilla Glass 3, která byla vyvinuta pro zajištění vyšší odolnosti proti poškrábání a lepší stabilitu, jakmile dojde ke zvýšení tlaku na displej.

Technické specifikace EVOLVEO StrongPhone G4 Android 7

Vodotěsný podle specifikace IP68 (1 metr vodního sloupce po dobu 30 minut)
, hořčíkový pevný vnitřní rám „SolidStone“ pro zvýšení odolnosti
, odolný nárazům a vibracím , Mediatek čtyřjjádrový 64bitový procesor 1.4 GHz
, grafický chip Mali-T720 s podporou Open GL ES 3.1
, operační paměť 3 GB
, vnitřní paměť 32 GB s možností rozšíření microSDHC/SDXC kartou
, podpora pro nejrychlejší mobilní internet 4G/LTE, operační systém Android 7.0 Nougat
, rozměry 145 × 75 × 10 mm
 a hmotnost 180 g (s baterií).

Dostupnost a cena smartphone

EVOLVEO StrongPhone G4 Android 7 je dostupný v síti vybraných prodejců a internetových obchodech. Doporučená koncová cena je 6690 včetně DPH.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy