Mobilní telefonyZe světa IT

Mobilní krasavec Acer CloudMobile

V dnešních dnech jsou téměř všechny weby zabývající se IT průmyslem doslova zahlceny neoficiálními zprávami z ne úplně ověřených zdrojů, jež informují o zařízeních,  přicházejících již za pár týdnů na Mobile World Congressu.

Náš web je jedním z nich, snažíme se ale pochytit co nejvíce ověřené informace z co nejvíce zdrojů.

acer cloud1

A tak jsme potěšeni, když nějaký výrobce dopředu a oficiálně uvolní pár informací a obrázků zařízení, jež hodlá na barcelonském veletrhu představit. V tuto chvíli je řeč o Aceru. Říkáte si, že Acer přece nevyrábí telefony a jestli ano, tak u nás nejsou dostupné? Tak to jste na omylu. Společnost má české zastoupení na poli smartphonů a vesele je v našich končinách prodává, jen o nich není moc slyšet.

O jakém zařízení se to vlastně bavíme?

Jedná se o smartphone nesoucí název Acer CloudMobile. Disponuje 4,3 palcovým HD displejem o rozlišení 720 na 1280 pixelů. Poběží na Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich. Dále nabízí kvalitní reproduktory Dolby-Mobile, jež zprostředkovávají hudbu více než uspokojivě.

Dosahuje tloušťky pouhých 10 mm. Jak je již z názvu patrné, CloudMobile bude sázet na provázanost s cloudem, kam budete moci sdílet vaše soubory. Acer je v tomto oboru vcelku zběhlý, a tak se můžeme těšit na kvalitní aplikace s tímto spojené. Více Acer neřekl, to nás čeká až na MWC 2012.

acer cloud mobile

Tento telefon není kompletně představen a už slaví úspěchy, jež mu dodávají značnou reklamu. Vyhrál prestižní cenu iF design award 2012. Tato cena je považována za Oscara mezi oceněními produktového designu.

Můžete sami usoudit, zda si tento smartphone zaslouží takto prestižní ocenění. Mě osobně se líbí hodně, každý má však jiný vkus, a tak mi budou někteří z vás oponovat. Nezbývá nám nic jiného, než se na něj těšit.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

1 Comment

  1. Mě osobně se moc líbí styl HTC, prostě ne moc zaoblené rohy. Tenhle Acer nevypadá špatně, ale je pravdou, že bych asi volil něco jiného.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony