Ze světa IT

Acer: Full HD monitor H236HLbmid

Acer propouští na světové psací stoly nový plnohodnotný Full HD monitor, který je vyráběný v rozměrech 23″ a jmenuje se H236HLbmid. Asi největším lákadlem ke koupi bude dle mého názoru Full HD rozlišením, jež plně podporuje. Zaujme i evropské zákazníky?

Novinka jménem Acer H236HLbmid

Monitor je dále postavený na IPS technologii a LED podsvícení, což v téhle době rozhodně není na škodu. Zobrazovací prvek je tak energeticky nenáročný. Jak jsem již nakousl výše, rozlišení jest 1920 x 1080 bodů, což staví tento monitor do rodiny Full HD produktů. Další specifikací se nikterak neodlišuje od ostatních členů této společnosti, propůjčí kontrast 1000:1, jas 250 cd/m2, dobu odezvy 5 ms a pozorovací úhly 178/178 stupňů.

Acer H236HLbmid přichází se dvěma vestavěnými stereofonními reproduktory o výkonu 1.5 W, do kterých plyne zvuk pomocí HDMI portu. Vlastní také jeden DVI-D a Mini D-sub. FHD  monitor je dostupný za cenu přibližně 19 000 jenů, tedy 4 500 korun. Tato značka není nikterak proslulá svými výrobky ze segmentu notebooků ale monitory se ji zatím v celku daří, počkejme si tedy na to, zdali se dostane i do Evropy.

Určitě se o své věcné komentáře, malé recenze či postřehy nebo o alternativy k tomuto výrobku podělte do komentářů pod tímto článkem. A nebo dejte vědět o této novince přátelům, kamarádům. Děkujeme za projevenou aktivitu. Můžete si nás také přidat do kruhů na svém Google+ účtu, vpravo nahoře. Díky.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT