Novinky ze světa IT

Acer TimelineX AS1830T s Intelem

Když slyším o značce Acer, ihned se zaleknu. Měl jsem již dva produkty od tohoto výrobce a oba byly problémové. TimelineX AS1830T snad ukáže světu to, co očekává. 11,6 palcový notebook je vybaven procesorem Intel Core i7-680UM na taktu 1.46 GHz a širokoúhlým LED podsvíceným displejem.

Plnohodnotná klávesnice a Dolby Sound Room se bude starat o vaše pohodlí. Napájecí jednotka notebooku je založena na 6ti článkové baterii, která by měla poskytnout uživateli až 8 hodin nepřetržitého provozu.

Disk je u tohoto modelu zvolen v mechanickém provedení, což je škoda. Kapacita jest 500 GB. Rozlišení displeje také nemá zajímavé parametry, 1366 x 768 bodů. Napájí ho integrovaná karta Intel HD Graphics s pamětí 128 megabajt.

Operační paměť je založena na velikosti 4 gigabajtu, samozřejmě, že DDR 3. Celé dílko bude pohánět operační systém Windows 7 v 64 bitové Home Premium verzi. Notebook propůjčí standardní konektivitu, WiFi, Bluetooth či LAN. Pro uspokojení zákazníka model ještě nabídne 1.3 MP přední videokamerku, která si vřele poradí s přenosem vašeho obličeje.

Acer TimelineX AS1830T je dostupný na eBay za 469.99 dolarů, což je na naši měnu 9 500 Kč.

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

    Doporučeno pro vás >

    Komentuj článek

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky > Novinky ze světa IT