> Novinky ze světa IT> Software

Android 4 míří na americké Iconie

Populární řada androidích tabletů ze stáje Acer dostává pod kapotu nový Android 4 Ice Cream Sandwich.

Pro evropské uživatele bohužel máme smutnou zprávu, jich se update netýká.

Je to však jen dočasné a skutečnost, že se ICS dotýká Ameriky staví evropské zákazníky blíže k aktualizaci. Inovace se dočká Iconia Tab A200, která by měla být v USA již aktualizována. Tablety Iconia Tab A100 a A500 dostanou čtyřku do konce letošního dubna.

Novinky nejnovějšího Androidu nemusím představovat, jsou tu však funkce, které si připravil sám Acer. Upravil webový prohlížeč. Optimalizace se dočkal i multitasking. Přibyla nová aplikace s názvem Acer Ring. Usnadňuje přístup ke klíčovým aplikacím a zrychluje práci se sociálními sítěmi, například psaní statusů či upload obrázků.

Čeští uživatelé nemají důvod propadat panice, do konce letošního roku Ice Cream Sandwich zavítá i na jejich zařízení. Prostě si pár měsíců v celé Evropě a Asii budeme muset vystačit s Honeycombem, to ale není zase tak strastiplný úkol.

Martin Kohout
Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony s iOS. Sledujte příspěvky také na > YouTube nebo Twitteru.

    Doporučeno pro vás >

    Komentuj článek

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky > > Novinky ze světa IT