Aktualizujte Adobe Acrobat Reader, rozšířil podporu pro cloudAutor: 30/03/2016 0 comments 2052 shlédnutí

Řekne se PDF a většině uživatelů se vybaví Adobe Acrobat Reader. A to jak na počítačích, tak na smartphonu. Acrobat Reader je jeden z nejpoužívanějších prohlížečů PDF souborů. O tom svědčí i více než půl miliardy stažení této aplikace na smarphony s Androidem. A právě verze pro telefony nyní dostala aktualizaci, která zpříjemní a usnadní práci se soubory.

Acrobat Reader_title
Nemáte ještě nainstalovaný Acrobat Reader? Tak do toho

Nově můžete pracovat se soubory uloženými nejenom ve vašem zařízení, na Adobe Document Cloud, ale i na úložišti Dropbox. V aplikaci přibyla k záložkám Poslední, Lokální a Document Cloud i záložka Dropbox. Po jejím otevření máte možnost se přes webové rozhraní přihlásit vaším účtem k Dropboxu, potvrdíte Readeru pravomoc přistupovat k vašim souborům a je to. Od té chvíle máte přístup k celé struktuře adresářů na vašem Dropboxu a můžete otvírat a pohodlně prohlížet PDF soubory, které tam máte uložené.

Adobe Acrobat Reader_Dropbox

Pokud ještě nemáte Adobe Acrobat Reader nainstalovaný, jděte rovnou do Obchodu Play a udělejte to. Také si můžete nainstalovat Dropbox a vytvořit si tam účet, získáte tak 2 GB cloudového úložiště zdarma.Autor

Martin Kohout

V ruce iPhone. Technologie. Novinky. Smartphone.

Web: https://freebit.cz

Chceš se vyjádřit? Tento článek okomentuj, projev názor!