Ze světa IT

Levný tablet Ainol Novo 7 Elf s ICS

Čínský tablet Ainol. Když slyšíme slovo čínský, minimálně polovina z nás se zarazí. Ale ne ve všech případech je to na místě. Novo 7 Elf nabídne jednojádrový procesor a Android v poslední verzi. Je libo ICS v příjemné cenové hladině? Máme v celku vydařený tip.

Levný tablet Ainol Novo 7 Elf

Tablet nabídne 7 palcový kapacitní LCD zobrazovací prvek s rozlišením 1024 krát 600 bodů. Procesor jest na taktu 1.2 GHz, přesněji se jedná o Allwinner, ale nebojte se, je to prachsprostě ARMový základ.

Elf graficky nikterak nepokulhává, GPU Mali 400 /MHz/ je to, co stojí za kvalitním a dynamickým obrazem. Operační paměť také není chudá. Můžeme použít až 1 GB RAM, tedy spolu se systémem. Produkt bude dostupný v kapacitách 4, 8, 16 a 32 GB. Opticky asi moc neoslní, propůjčí pouze přední 2 megapixelovou kameru.

Vlastní WiFi, 3.5 mm jack, mini HDMI, mini USB, čtečku karet microSD, G-sensor a nabíjecí port. Tablet vládne rozměry 190 krát 120 krát 12 mm s hmotností 340 gramů. Výrobce do zařízení umístil 3700 mAh baterii, jež v reálu zvládne až 7 hodin nepřetržitého provozu. Ainol Novo 7 Elf v 8 GB variantě lze pořídit kolem 4000 Kč.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Ze světa IT