Ze světa IT

AIO PC: MSI Wind Top AP2021 s W7

MSI se pustilo do prodeje nového AIO PC, který se pasuje do role podnikavce a elegána zároveň. Nabízí totiž 20“ model All-in-One počítače Wind Top AP2021. Kompaktní počítač v sobě integruje množství pokročilých technologií a my se teď půjdeme podívat na bližší specifikaci.

AIO počítač MSI Wind Top AP2021
All-in-One počítač MSI Wind Top AP2021 s Windows 7

Jak jsme již psali nad obrázkem, počítač nese 20 palcový LED podsvícený multi-dotykový displej s rozlišením 1600 x 900 pixelů. Volitelně si pak můžeme vybrat z procesorů od Intelu, první křemík se jmenuje Intel Pentium G2020 nebo si můžeme pořídit model osazený procesorem Intel Core i3-3220 s čipsetem Intel H61. Grafické řešení spadlo na integrovaný čip taktéž od společnosti Intel.

Můžeme dále pokračovat až 4 GB DDR3 RAM, 500 gigabajtovým pevným diskem, který by nebylo od věci vyměnit rychlejšími SSD disky. Na přední straně na náš obličej čeká 0,3 MPx webkamera, bok zařízení pak skrývá DVD Super Multi Drive mechaniku či 4v1 čtečku paměťových karet.

V poslední řadě produkt nabídne ještě technologii WiFi, dva vestavěné 3 Wattové reproduktory a poběží na operačním systému Windows 7 Home Premium v 64 bitové verzi samozřejmě s možností upgradovat na novější Windows 8. Výrobce udává spotřebu u tohoto počítače 90 Watt, což na dnešní poměry výkonných karet a procesorů není mnoho.

Přece jenom se jedná o spotřebu kompletního počítače. Informace o ceně modelu MSI Wind Top AP2021 nejsou bohužel v těchto okamžicích dostupné. Našli jste bližší informace, třeba o tom, kolik bude počítač stát? Je pro rodinu takto vybavený AIO počítač nutností? Určitě se o svoje myšlenky podělte do komentářů a nebo dejte vědět o této novince i ostatním pomocí lišty na sdílení, děkujeme.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT