SoftwareZe světa IT

Akční RPG Diablo 3 na českém trhu

Kdo by neznal dnes už legendární hru Diablo. Patnáctého května se dočkala už třetího pokračování. Přináší spoustu nových herních prvků, můžeme se ale těšit na staré dobré věci, na které jsme byli u předešlých dílů zvyklí.

Vydání tohoto titulu předcházelo dlouhé čekání, původně mělo Diablo 3 vyjít už v roce 2008, tudíž před čtyřmi lety. Celá hra je kompletně provedena ve 3D animacích. Již v předchozích dílech tohoto akčního RPG jsme se setkávali s širokou paletou výběru postav, u trojky tomu není jinak.

Diablo 3

Máte na výběr hned z pěti různých. Jsou jimi Lovec démonů, Barbar, Mnich, Šaman a Čaroděj. Je na výběr ze dvou pohlaví.

Díky skutečnosti, že hra běží na enginu Havok, se můžeme těšit na plně zničitelné prostředí, likvidace nepřátel je zase o něco krvavější a tím zábavnější. Oproti Diablu 2 se ztratilo doplňování života při použití různých artefaktů. Doplnit život půjde po zabití nepřítele, kdy z něj vypadne určitý předmět, kterým bude možné zdraví dobýt.

Většinu zarytých pařmenů, kteří holdují akčním RPG, rozhodně Diablo 3 nezklame. V českých obchodech ho pořídíte za cenu od dvanácti set korun. Tak neváhejte a nakupujte, stojí to opravdu za to.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Software