Software

Android 4.3 přichází na HTC One

htc logo freebit
Foto: HTC

Dnešním dnem jsme se dočkali v České republice příchodu operačního systému Android 4.3 Jelly Bean na zařízení HTC One – aktualizační balíček (3.62.401.1) je velký 675,48 MB a lze jej od tohoto okamžiku stahovat. Podle dostupných informací byl ke stažení již ve včerejších večerních hodinách. Aktualizace přináší zmíněnou verzi 4.3 ale také nové HTC Sense 5.5.

Aktualizace Android 4.3 na HTC One

Na nic tedy nečekejte a vyzvěte aktualizační server HTC pro příjem této aktualizace (avšak doporučujeme také zálohu dat). Jak aktualizovat na novou verzi – Nastavení – O produktu – Softwarové aktualizace. Pro příjem je nutné stáhnout opět malý balíček s opravou. Pro stahování takto objemného bloku dat doporučujeme určitě použít WiFi připojení, neochudíte si tak zbytečně mobilní datový tarif.

Google Android 4.3 Jelly Bean a novinka o aktualizaci se váže na brandovaný smartphone HTC One od společnosti O2. Ověřte si tedy dostupnost i na jiných brandovaných či nebrandovaných telefonech. A co nová verze vlastně ještě přinese? Určitě se do komentářů pod článkem podělte o nové dojmy s nového Androidu. Je něco, co vás překvapilo?

Nová aktualizace na Android 4.3 přináší tyto vlastnosti:

 • Zlepšení videa s významnými okamžiky
 • Aktualizace prostředí na Sense 5.5
 • Zlepšení funkce BlinkFeed
 • Vytváření vlastních kanálů z nových zdrojů
 • Další zdroje globálního zpravodajství
 • Zlepšení hudby (Beats Audio)
 • Zlepšení Sense TV
 • Optimalizace a výkon systému
Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

  Doporučeno pro vás >

  2 x komentář, přidáš se?

  1. […] a zdali vlastníte brandovaný či nebrandovaný smartphone. Vzhledem k spěšné aktualizaci na Android 4.3 Jelly Bean se může datum určitě posunout blíže k Silvestru roku […]

  2. […] a zdali vlastníte brandovaný či nebrandovaný smartphone. Vzhledem k spěšné aktualizaci na Android 4.3 Jelly Bean se může datum určitě posunout blíže k Silvestru roku […]

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > Software