SoftwareZe světa IT

Aktualizace: Ingress s verzí 1.20.0

ingress logo
Foto: ingress.com, Tag: Ingress

Hráčský fenomén jménem Ingress určitě již znáte, pokud ne, můžete navštívit tento článek, a o AR aplikaci si něco přečíst. Nicméně, společnost Niantic Project aktualizuje aplikaci a hráči tak přecházejí na verzi 1.20.0, co přinese?

hra-ingress-od-googlu
Aktualizace: Ingress s verzí 1.20.0

Nejedná se o závratné změny, spíše se aktualizace soustředí na fix bugů. Významnější změna se týká notifikací mailem, v nastavení OPS – Device si tak můžete nastavit, zda-li vás má aplikace upozorňovat také na email. Dostalo se i na mapu, ta obdržela drobné vyhlazení textur. Jak si strany v dnešních dnech vůbec stojí? Zelení /Enlightened – Osvícení/ jsou na tom v celku špatně, kontrolují pouze 29 % Mind Units, což dělá necelých 10M.

TIP: Jak založit ve hře portál a jak získat pozvánku:

Získání pozvánky: Pozvánku lze získal dvěma způsoby, buďto na Google+ použijete hashtagy #Ingress a nebo #Ingressinvite, ke kterým připojíte obrázek, jež by měl vystihovat podstatu Ingressu. V představivosti se meze nekladou. A nebo zavítáte přímo na oficiální web Ingressu, a tam zadáte svůj email. Poté již musíte jen čekat.

Založení portálu: Zakládat portál může prakticky každý, kdo Ingress hraje. Důležité je, aby pořízená fotografie v sobě měla GPS polohu, toho docílíte tak, že si v nastavení fotoaparátu zapnete Úložiště. GPS musí být při focení aktivní. Pokud vše máte, stačí si ve svém okolí vytipovat nějaké významné místo, stavbu, památku, sochu a vyfotit ji. Sdílet ji pak musíte na NIA Super Ops, kde do zadání napíšete, jak se místo jmenuje. Odešlete mail. Aplikaci můžete stáhnout na Google Play nebo pro iOS.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Software