Novinky ze světa IT >Software >

Aktualizace: Ingress s verzí 1.20.0

Hráčský fenomén jménem Ingress určitě již znáte, pokud ne, můžete navštívit tento článek, a o AR aplikaci si něco přečíst. Nicméně, společnost Niantic Project aktualizuje aplikaci a hráči tak přecházejí na verzi 1.20.0, co přinese?

Ingress

Nejedná se o závratné změny, spíše se aktualizace soustředí na fix bugů. Významnější změna se týká notifikací mailem, v nastavení OPS – Device si tak můžete nastavit, zda-li vás má aplikace upozorňovat také na email. Dostalo se i na mapu, ta obdržela drobné vyhlazení textur. Jak si strany v dnešních dnech vůbec stojí? Zelení /Enlightened – Osvícení/ jsou na tom v celku špatně, kontrolují pouze 29 % Mind Units, což dělá necelých 10M.

TIP: Jak založit ve hře portál a jak získat pozvánku:

Získání pozvánky: Pozvánku lze získal dvěma způsoby, buďto na Google+ použijete hashtagy #Ingress a nebo #Ingressinvite, ke kterým připojíte obrázek, jež by měl vystihovat podstatu Ingressu. V představivosti se meze nekladou. A nebo zavítáte přímo na oficiální web Ingressu, a tam zadáte svůj email. Poté již musíte jen čekat.

Založení portálu: Zakládat portál může prakticky každý, kdo Ingress hraje. Důležité je, aby pořízená fotografie v sobě měla GPS polohu, toho docílíte tak, že si v nastavení fotoaparátu zapnete Úložiště. GPS musí být při focení aktivní. Pokud vše máte, stačí si ve svém okolí vytipovat nějaké významné místo, stavbu, památku, sochu a vyfotit ji. Sdílet ji pak musíte na NIA Super Ops, kde do zadání napíšete, jak se místo jmenuje. Odešlete mail.

Zdroj: GooglePlay.com

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

    Doporučeno pro vás >

    Komentuj článek

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky > Novinky ze světa IT >