» Software» Ze světa IT

Aktualizujeme: Ingress s verzí 1.25.1

Jaro je již v plném proudu. To znamená, že směle začíná i herní aktivita ve hře Ingress. Dnes se však můžou těšit hráči této AR hry na aktualizaci v podobě verze 1.25.1, která přináší další funkce a opravy herního komfortu. Pojďme se tedy podívat, co inženýři z Niantic Projectu opravili.

Aktualizujeme: Ingress s verzí 1.25.1 ladí funkce a bugy

Zde si vypíšeme opravy, které najdeme ve verzi Ingress 1.25.1:

 • Oprava softwarových bugů aplikace, další celkové vyhlazení hry
 • “Recyklace” nasbíraných předmětů s levelem L1 za 20 XM – L8 160 XM
 • Portálové klíče v menu řazeny dle vzdálenosti od stávajícího bodu atp.
 • XMP Burstery budou v další verzi při vypálení na rezonátory spotřebovávat XM dle levelu
 • Zapnutá funkce “Location Smoothing” poté ještě více zefektivňuje pozici hráče

TIP: Jak založit ve hře portál a jak získat pozvánku:

Získání pozvánky: Pozvánku lze získal dvěma způsoby, buďto na Google+ použijete hashtagy #Ingress a nebo #Ingressinvite, ke kterým připojíte obrázek, jež by měl vystihovat podstatu Ingressu. V představivosti se meze nekladou. A nebo zavítáte přímo na oficiální web Ingressu, a tam zadáte svůj email. V těchto dnech můžete také získat pozvánku od hráčů, kteří již Ingress hrají. Každý z nich má jednu k mání přímo v aplikaci, po vyčerpání však musí určitý časový interval čekat na další.

Založení portálu: Zakládat portál může prakticky každý, kdo hru Ingress hraje. Důležité je, aby pořízená fotografie v sobě měla GPS polohu, toho docílíte tak, že si v nastavení fotoaparátu zapnete Úložiště. GPS musí být při focení aktivní. K vložení polohy do stávajících fotografií můžete použít také nějaký program – GeoSetter, Exifer či Google Picasa. Pokud vše máte, stačí si ve svém okolí vytipovat nějaké významné místo, stavbu, památku, sochu a vyfotit ji. Sdílet ji pak musíte na NIA Super Ops, kde do zadání napíšete, jak se místo jmenuje. Odešlete mail a čekáte na email, který potvrdí brzké přidání portálu.

Zdroj: GooglePlay.com

Martin Kohout
BIO » Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony.

  Doporučeno pro vás

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky » Software