Mobilní telefonyTiskové zprávyZe světa IT

TOUCH 810: Nové variace pro dámy

Oblíbený extravagantní dámský telefon ONE TOUCH 810 od společnosti ALCATEL ONE TOUCH se dočkal nových barevných variací. Originální mobilní telefon, v němž se snoubí moderní technologie a stylový design, si nově můžete pořídit i ve výrazné rudé a světle fialkové módní variantě.

Alcatel ONE TOUCH 810 Red All

Už víte, co si pořídíte k Valentýnu? Model ONE TOUCH 810 se prodává na českém trhu za 1 990 Kč s DPH, na Slovensku za 79,90 EUR s DPH. Kromě očních stínů nebo kapesního zrcátka patří do každé dámské kabelky i mobilní telefon. Jestliže se chcete právě prostřednictvím něj odlišit od svých kamarádek, je tu novinka ONE TOUCH 810, která svou konstrukcí připomíná spíše pudřenku než telefon.

Na výběr máte ze čtyř barevných provedení – k tmavě růžové a lehké chromové nově přibyla výrazná rudá a módní světle fialková. Zajímavostí je světélkující vnější víko telefonu, které dokáže zobrazovat nejrůznější symboly a obrazce, kdykoli vám někdo zavolá nebo napíše SMS zprávu. Obrazce si navíc můžete individuálně nastavit podle svého vkusu.

ONE TOUCH 810 se otevírá jako hrací skříňka. Uvnitř skrývá plnohodnotnou QWERTY klávesnici a displej o velikosti 2,4 palce. K fotkám, videím nebo zprávám se dostanete jediným kliknutím díky klávesovým zkratkám, které si můžete nastavit a přizpůsobit. Zachytit své zážitky můžete prostřednictvím 2MB fotoaparátu s možností nahrávání videa.

Alcatel ONE TOUCH 810 off

Telefon nabízí snadný přístup na sociální sítě Facebook a Twitter, takže se okamžitě dozvíte, co se právě děje. Stejně rychle se můžete s přáteli podělit o své dojmy a vkládat statusy, fotky nebo tweety. O přístup na internet se postará vestavěný prohlížeč Opera.

Technické parametry telefonu ALCATEL ONE TOUCH 810:

  • Displej: 2,4” QVGA 320 x 240 pixelů, 262 tisíc barev, LED mřížka
  • Procesor: Chipset MTK 6235, CPU 208MHz
  • Kamera: 2 megapixelová, přehrávání videa (QCF@30fps), natáční videa (QCF@15fps), kodek H263 a MPEG4
  • Úložiště: 50 MB
  • Design: véčková konstrukce s QWERTZ klávesnicí, 80 % lesklý
  • Rozměry: 70 x 70 x 16,8 mm
  • Hmotnost: 93,8 g
  • Dostupné barvy: růžová, chromová, rudá a fialková
  • Baterie: 850 mAh

O společnosti ALCATEL ONE TOUCH

ALCATEL ONE TOUCH navrhuje, vyvíjí a prodává mobilní a internetové produkty. Jako jedna z nejrychleji rostoucích společností z první desítky výrobců mobilních telefonů, zpřístupňuje ALCATEL ONE TOUCH mobilní životní styl tím, že nabízí snadno ovladatelná zařízení vybavená kvalitními technologiemi za přijatelnou cenu.

ALCATEL ONE TOUCH je značka TCL Communication, akciové společnosti kotované na hongkongské burze (2618.HK) a součástí TCL Corporation, jedné z největších společností zabývajících se spotřební elektronikou.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Mobilní telefony