Čtyřpalcový One Touch Smart 991Autor: 27/08/2012 1 1870 shlédnutí

Společnost Alcatel /One Touch/ si mobilní nadšenci pamatují z dob prvních telefonů, které svou velikostí sahaly až na okraj kapsy u kalhot. Dnes se k nám ale dostala tisková zpráva, která nás informuje o novém modelu One Touch Smart 991, jež pracuje na systému Android 2.3 Gingerbread.

HGVA TFT displej dostal do vínku 4 palce s rozlišením 320 krát 480 bodů. Srdcem se stává křemík na taktu 800 MHz, který je postavený jen na jednom jádře. I v tomto případě interní paměť nikterak neoslní, musíme se spokojit se 150 megabajty, které lze rozšířit o microSD kartu o kapacitě až 32 gigabajtů. 2 GB karta je součástí balení.

Smartphone dále poskytne standardní bezdrátové moduly jako je WiFi, Bluetooth, A-GPS, G-senzor či podporu sítí 3G. Na zadní straně nalezneme digitální fotoaparát s rozlišením 3.2 MP, kterému sekunduje LED přísvětlení a digi zoom. Na přední straně lze využít VGA videokameru.

Výrobce dle oficiálního prohlášení nabídne i duální model One Touch Smart 991D, který disponuje dvěma sloty pro SIM karty. Na českém i slovenském trhu se novinka objeví v průběhu září za cenu 3 990 Kč.Autor

             

Martin Kohout

Deset let administrátorem. Oblíbené tagy: iPhone, Apple, smartphony a SEO.

Tady jsem doma: https://freebit.cz

Komentáře (1)

[…] jeden mobilní kousek za druhým. Aby toho nebylo málo, výrobce také představil duální mobil One Touch Smart 991D, který disponuje dvěma sloty pro SIM karty a na českém i slovenském trhu se objeví v […]

Odpovědět

Chceš se vyjádřit? Tento článek okomentuj, projev názor!