Novinky ze světa IT >

Tablet Alcatel OneTouch T10 s ICS

O společnosti, která jako jedna z prvních začínala vyrábět první mobilní telefony jsme již dlouho neslyšeli. Opak je pravdou. Dnes začíná plnit internetové pulty kdejakého eshopu. Alcatel totiž začne nabízet tablet s názvem OneTouch T10.

Ve stručnosti se jedná o 7 palcový Androidí tablet, který je postaven na předposledním operačním systému od společnosti Google. Respektivě je obdařen systémem Android Ice Cream Sandwichem. Displej je samozřejmě multidotykový ale vlastní jen a pouze rozlišení 800 krát 480 pixelů.

Specifikace tohoto modelu dále zahrnuje jednojádrový 1 GHz procesor Rockchip RK2918 /ARM Cortex A8/, 1 GB RAM, 0.3 MP videokamerku, WiFi, 4 gigabajty skladovacího prostoru a slot pro karty microSD /max. 32 GB/.

Akumulátor tabletu je obdařený kapacitou 3000 mAh, což dává uživateli prostor pro čtyři hodiny náročnějšího používání a 120 hodin pro výdrž v pohotovostním režimu. Alcatel OneTouch T10 se začne prodávat za přibližně 170 dolarů, což je po převodu na českou měnu cca. 3250 Kč. Pro evropské končiny by měl být dostupný v průběhu října.

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

  Doporučeno pro vás >

  1 Komentář:

  1. […] komentář Novinky ze světa IT, Tablety Před nedávnem jsme si decentně nastínili nový tablet od společnosti Alcatel, tato novinka bude taktéž z říše mobilních zařízení. Pod jménem Alcatel One Touch Evo7 si […]

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > Novinky ze světa IT >