Tiskové zprávy

Android 10 je nyní dostupný pro HONOR 20 Series a HONOR 9X

honor logo png
Foto: hihonor.com, Tag: Honor

Vylepšení UX designu, chytrá kancelář nebo lepší výkon fotoaparátu a  spolehlivější zabezpečení. To je nová éra a vize chytré domácnosti, kterou společnost HONOR avizovala už při svém globálním launchi nových produktů a technologií 24. února 2020 v Barceloně.

HONOR nyní představuje nové rozhraní operačního systému Android 10 s poslední verzí EMUI 10.0 (Magic UI 3.0) dostupné na mobilních telefonech HONOR 20, HONOR 20 PRO, HONOR View20 a HONOR 9X. Nové rozhraní bude dostupné na všech zmíněných mobilních zařízeních od 11. 3. 2020.

HONOR 20 Series a HONOR 9X
HONOR 20 Series a HONOR 9X. #honor

Nový UX design s tmavým režimem

Z testování laboratoří Huawei oslovení respondenti uvádí, že vylepšený design a optimální kontrast na pozadí zvyšuje čitelnost a minimalizuje únavu při sledování obrazovky. Navíc, sytost barev je vyladěna tak, aby zajišťovala konzistenci mezi normálním a tmavým režimem.

Vylepšený design podporuje lepší odezvu mobilního telefonu

S novým rozhraním se uživatelé mobilních zařízení mohou těšit na jednoznačně jednodušší a příjemnější ovládání. Po přejetí nahoru (swipe up) pro minimalizování otevřené aplikace, animace v novém rozhraní sleduje trajektorii pro lepší vizuální odezvu a ještě přirozenější zážitek.

Chytrá kancelář díky jednoduššímu sdílení obrazovek

Pro budování ekosystému „1+8+N“, tzv. All-Scenario strategie, je vylepšení rozhraní Magic UI 3.0 jedním z prvních krůčků pro propojování mezi různými elektronickými zařízeními v domácnosti. Jako je např. interakce notebooku s mobilními telefony HONOR View 20, HONOR 20 and HONOR 20 PRO.

Zapnutím NFC funkce a WIFI na mobilním telefonu spárujete notebook přes Blootooth, nasdílíte QR kód, jednoduše přesunete během několika sekund obrázky, fotky nebo soubory, stejně jako velmi jednoduše přehrajete hudbu na různých zařízeních. 

Profesionální fotky díky více uživatelsky přátelštějším funkcím

Kromě vylepšení UX designu, si navíc můžete přidat filtr přímo při focení. Viditelnější je také možnost zoomu a přepínání mezi jednotlivými režimi focení. Video získalo vylepšení s pomocnou mřížkou, horizontálním režimem nebo časovačem.

Super výkon a posílení bezpečnosti

Poslední verze softwaru na mobilních zařízeních HONOR slibuje konzistentní výdrž napříč celým rozhraním. Všechna mobilní zařízení s udpatem Magic UI 3.0 mají vyvinuté vysoce důvěryhodné prostředí operačního systému s certifikací CC EAL5+, mikrojádro dosahuje nejvyšší úrovně zabezpečení cerfikované dostupnosti pro všechna zařízení po celém světě.

Citlivé operace jako platby a autorizace běží izolovaně, bezpečným systémem pro zabezpečení proti případnému přerušení nebo krádeži. Přenos dat a sdílení informací mezi zařízeními probíhají vždy se šifrováním pro zajištění bezpečného prostředí a garanci soukromí. 

Pro zajištění kybernetické bezpečnosti a co nejlepší uživatelský zážitek HONOR startuje novou strategii softwarových vylepšení u spousty produktů pro rok 2020. Už brzy se můžeme těšit na další novinky.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy