Ze světa IT

Tablet: Freelander PD10 Typhoon

Model PD10 Typhoon se stává výrobkem společnosti Freelander a opět zapadá do nabídky eshopu Ownta.com, který nabízí nejnovější čínské mobilní počiny. Tablet vlastní 7 palcový IPS displej a na paměťovém čipu sídlí operační systém Android 4.0.4 ICS.

Android Tablet Freelander PD10 Typhoon

Displej tabletu je postavený na rozlišení 1024 x 600 bodů, je samozřejmě kapacitní a multi-dotykový. Procesor vyráběný na ARM-ovém základu obsahuje dvě jádra, přesněji se jedná o výkonný model MTK6577 na taktu 1 GHz. Na hlavní desce určitě najdeme také čip, který skrývá i operační paměti, zde je řešený křemíkem o velikosti 1 GB.

Můžeme dále pokračovat 4 gigabajtovou interní pamětí, jež jde bez většího problému rozšířit o karty microSD až do kapacity 32 GB. Čínský tablet na svém těle skrývá dvě kamery, přední i zadní vlastní optický 2 megapixelový čip. Co se konektivity týče, jmenujeme 3G/WCDMA, GPS, WiFi či modrý Bluetooth. Freelander Typhoon PD10 se na východě prodává za 207 dolarů, tedy 4050 korun s Li-ion baterií o kapacitě 5200 mAh.

Je pro vás vůbec tato méně známá společnost lákadlem ke koupi a nebo sáhnete třeba po novém Nexusu 7 od Googlu? Rozhodně se o své postřehy či drobné recenze podělte do komentářů pod článkem, budeme jedině rádi. Děkujeme, že čtete právě tuto novinku a rádi bychom vás pozvali do naší nové skupiny na Google+.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Ze světa IT