InternetSoftwareZe světa IT

Je libo operační systém Anonymous?

Jistě, že nemusím představovat známou skupinu Anonymous. Jedná se o spolčení lidí, kteří chrání svobody a práva lidí nejen na internetu.

Členem se může stát takřka každý člověk této planety. Ale o nich to dnes nebude. Nebo spíše ano, ale přesněji se budeme bavit o jejich operačním systému, který byl vpuštěn mezi obyčejné smrtelníky.

Anonymous OS

Anonymous OS, tak se nazývá propracovaný hackerský systém, který je schopen napáchat více škody než užitku. To se výrobcům asi promítlo v myšlenkách a proto raději tento zajímavě vypadající systém raději stáhli ze svých webů.

Výtvor je postavený na Linuxovém jádře s velikostí přibližně jednoho gigabajtu, jelikož disponuje jež předinstalovanými programy.

Během kolování na internetu už jistě na sebe nabalil nějakého toho trojského koně, tak se nám přiznejte, kdo už ho má v počítači?

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

6 Comments

  1. A teď určitě pro všechny nastává otázka, kde stáhnout operační systém Anonymous… 🙂

    1. Přesně 😀

  2. Trojan už tam mohl bejt a nebo se tam dostal po cestě na netu, ale pochybuji, že na Linux nějakej troják je…

  3. Je to celý na jádru jako Linux a nemyslím si, že všechny trojany nabalil při cestování po netu. Na samotným Linuxu těžko najdeš trojan.

  4. Rozbaleno – Anonymous-OS_0.1 – 1.35 GB, Anonymous-OS-filesystem – 6.37 GB. Oba testované objekty jsem rozbalil a prohnal přes aktualizovaný Eset Smart Security 5. Nenašel ani jednoho trojského koně. Některé segmenty se ale neprověřili, což mělo za následek nekompletní analýzu. Problém byl v tom, že jsou některé složky chráněny heslem. Podrobnější analýza složek bude snad večer.

  5. Takže první rozbalená složka neobsahuje žádné infiltrace. Druhý FS jsem už netestoval, mám důležitější práci… 🙂

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet