Tiskové zprávy

Antivirová společnost ESET nově nabízí ochranu pro Microsoft 365

eset logo freebit_cz
Foto: eset.com, Tag: ESET

Řešení ESET Cloud Office Security chrání firmy, které využívají nástroje Office v cloudu. Produkt nabízí špičkovou ochranu zejména proti e-mailovým hrozbám.

Program ESET Cloud Office Security (ECOS) je nová samostatná cloudová služba, který poskytuje pokročilou preventivní ochranu uživatelům aplikací Microsoft 365. Zaměřuje se na ochranu před škodlivým obsahem, který se může šířit v cloudových aplikacích Microsoft 365.

Nástroje Microsoft 365, dříve známé jako Office 365, dnes využívá řada organizací po celém světě. Umožňují pracovat v reálném čase v cloudovém prostředí a zároveň využívat nástroje sady Office. Cloud se stává nedílnou součástí firemních datových úložišť a systémů bez ohledu na velikost společnosti. Podle výzkumu agentury Gartner 84 % organizací již využívá Microsoft 365 nebo plánuje začít.

ESET Microsoft 365
ESET nově nabízí ochranu pro Microsoft 365

„Microsoft 365 se po přesunu zaměstnanců na homeoffice stal pro řadu firem nutností. Jakmile je nějaká technologie populární, začnou se o ní zajímat i útočníci. V minulosti jsme se setkali s řadou phishingových e-mailů, které napodobovaly právě zprávy z Microsoft 365. Proto je nutné i toto pracovní prostředí chránit,“ vysvětluje Martin Skýpala, produktový manažer české pobočky ESET.

Podniky, které využívají ESET Cloud Office Security, jsou chráněné před incidenty způsobenými e-mailovými útoky nebo malwarem. Firmy tak nemusejí řešit problémy spojené s kybernetickým incidentem, ale mohou se soustředit na rozvoj svého podnikání.

ESET Cloud Office Security nabízí další vrstvu ochrany pro Exchange Online

E-maily jsou základem moderní obchodní komunikace, zároveň ale zůstávají jedním z nejefektivnějších kanálů pro šíření malwaru. ESET Cloud Office Security nabízí další vrstvu ochrany pro Exchange Online a úložiště OneDrive. Řešení automaticky přesměruje podezřelé zprávy do karantény.  E-mailové schránky nových uživatelů jsou chráněné automaticky.

Správa probíhá pomocí webové konzole, která nabízí kompletní kontrolu nad potenciálními hrozbami nebo položkami v karanténě. Administrátor je na podezřelou aktivitu ihned upozorněn a může na situaci rychle reagovat.

Zabezpečení služby Exchange Online zajišťuje kombinace spamového filtru, anti-malware ochrany a anti-phishingu. Tyto moduly chrání firmy před malwarem, minimalizují rizika související s nevyžádanými e-maily a předchází tomu, aby e-maily od externích odesílatelů mohly být zneužité pro cílené útoky. ESET Cloud Office Security reaguje na jakékoli změny dokumentů uložených na OneDrive. Chrání tak firemní data a snižuje riziko případného rozšíření malwaru do dalších zařízení. 

„Řešení ESET Cloud Office Security využijí především firmy, které již nemají programy sady Office nainstalované lokálně ale v cloudu.  Nabízí vynikající ochranu před spamem a malwarem šířeným přes e-maily. Navíc řešení je možné rychle a jednoduše nasadit,“ uzavírá Skýpala.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy