HardwareZe světa IT

CeBIT 2014: U startu s aplikací

Již za pár hodin startuje největší veletrh IT, mobilních technologií a aplikací vůbec – CeBIT 2014. Těšit se od 10. do 14. března v Hannoveru můžeme na několik odvětví – ECM, ERP a Data Analysis, Web a Mobile Solutions, Research a Innovation, IT Services, IT Infrastructure a Data Center, M2M, Security, Hybrid TV,  Communication a Networks.

Pro návštěvníky bude připraveno a zaplněno celkem 17 hal, kde bude své produkty a služby představovat přes 35 tisíc světových firem. Třešničkou na dortu může být také brána návštěva zakladatele a věrného konstruktéra společnosti Apple – Steva Wozniaka.

CeBIT 2014 Hannover

„Veletrh CeBIT je předním mezinárodním obchodním veletrhem s odbornými konferencemi a tuto jeho pozici chceme dále upevňovat,“ tvrdí Oliver Frese, člen představenstva veletržní správy Deutsche Messe zodpovídající za veletrhy CeBIT. „Do budoucna stoprocentně sázíme na byznys,“ říká jednoznačně Frese.

Jako tip zde máme i zajímavou mobilní aplikaci připravenou speciálně pro hannoverský CeBIT (pro Android a také pro iOS), která může pomoci, ať už návštěvníkovi, tak potenciálním zájemcům o nové technologie. Aplikace sdružuje všeobecné informace o cestování a pobytu, index vystavovatelů s konkrétními informacemi, správu vstupenek pomocí myCeBIT, mobilní jízdenku po Hannoveru či ukládání již navštívených míst (video, audio, foto a textové poznámky).

Aplikace celkově zabírá přibližně 125 MB, stahuje však nové aktualizace a vylepšení, nové informace a třeba i Beacon-Messaging pro místní personifikované zprávy. Pokud si aplikaci pro CeBIT 2014 nainstalujete, určitě nebudete litovat, je dostupná ke stažení a zdarma.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

2 Komentáře

  1. Dost zajímavá akce. Zajímalo by mě, zda jdou v té mobilní aplikaci vyfiltrovat jen české firmy, které se zúčastní letošního CeBITu.

    1. Zdravíme Tě Seky, moc českých firem se na CeBITu neobjevilo. Objevil jsem jednu, která se věnuje call centrům. Na Čecha tam víceméně nešlo narazit, připadali jsme si tam sami za zlatý střed Evropy.

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Hardware