SoftwareZe světa IT

Ať vás provází síla a nová Star Wars aplikace

sw cover

Kultovních filmových sérií existuje celá řada, ale tou světově nejpopulárnější budou s největší pravděpodobností Hvězdné války. Vždyť jenom zisky z prodejů DVD nosičů dosahují skoro 4 miliard amerických dolarů a celá franšíza vydělala do současnosti 27 miliard dolarů. Když vezmeme v úvahu, že paradoxně čtvrtý díl, který šel do kin jako první, je už 38 let starý a stále si ho lidé kupují, tak je to úctyhodný úspěch. Celá série má k dnešku šest dílů a fanoušci netrpělivě očekávají sedmou epizodu.

Ta by se měla jmenovat Síla se probouzí (v originále The Force Awakens) a na rozdíl od prvních šesti, nebude produkována filmovým studiem Lucasfilm. Práva koupil Disney a v jeho režii tedy bude celá epizoda. Premiéra se plánuje na prosinec tohoto roku (2015). Disney k celé věci přistupuje velice zodpovědně a tak společně s filmem dostane početná fanouškovská základna i spoustu merchandisingu. Kromě toho také Disney vypustilo do světa aplikaci s jednoduchým názvem Star Wars.

Celá galaxie ve vašem telefonu

Celá galaxie ve vašem telefonu

Aplikace s názvem Star Wars je dostupná zdarma pro iPhony prostřednictvím AppStore. Uživatelé s Android telefony nemusí věšet hlavu, protože i pro jejich zařízení je verze ke stažení v Obchodě Play, a také zdarma. Jak říká popisek, aplikace Star Wars je spojením s předalekou galaxií a nabízí snad všechno, po čem srdce pořádného fanouška může toužit. Aplikace toho nabízí opravdu spoustu, vše začíná volbou designu, na výběr je mezi barvami Impéria, Rebelů a Droidů. Tím všechno začíná, fanoušci prostřednictvím aplikace dostanou nejčerstvější novinky týkající se nové epizody Síla se probouzí, můžou sledovat videa a trailery. Najdou zde i odpočítávání do premiéry. Každý jistě ocení možnost vyfocení tématického selfie, doplněného o světelný meč, Stormtroopera, nebo Darth Vadera.

Mód rozšířené reality, který doplní záběr fotoaparátu o postavy z chystaného filmu, zaručí zábavu pro všechny okolo. Stejně tak celá škála zvuků a klasických hlášek, ať už od C-3PO, nebo Hana Sola. Předpověď počasí stylizovaná do prostředí třeba Tatooine je určite zajímavým zpestřením dne. Sdílení GIFů z oblíbených scén je už jen třešničkou na skvělém dortu, který by neměl chybět v telefonu každého pravověrného fanouška.

Taky se nemůžete dočkat další epizody a skočíte po všem, jen abyste si čekání ukrátili? Tak skočte i po této aplikaci a napište nám do komentářů, co vás na ní baví nejvíc. Článek také sdílejte na vaše sociální sítě, aby ani vašim kamarádům aplikace neutekla. 

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Software