Ať vás provází síla a nová Star Wars aplikaceAutor: 09/07/2015 1 3805 shlédnutí

Kultovních filmových sérií existuje celá řada, ale tou světově nejpopulárnější budou s největší pravděpodobností Hvězdné války. Vždyť jenom zisky z prodejů DVD nosičů dosahují skoro 4 miliard amerických dolarů a celá franšíza vydělala do současnosti 27 miliard dolarů. Když vezmeme v úvahu, že paradoxně čtvrtý díl, který šel do kin jako první, je už 38 let starý a stále si ho lidé kupují, tak je to úctyhodný úspěch. Celá série má k dnešku šest dílů a fanoušci netrpělivě očekávají sedmou epizodu.

Ta by se měla jmenovat Síla se probouzí (v originále The Force Awakens) a na rozdíl od prvních šesti, nebude produkována filmovým studiem Lucasfilm. Práva koupil Disney a v jeho režii tedy bude celá epizoda. Premiéra se plánuje na prosinec tohoto roku (2015). Disney k celé věci přistupuje velice zodpovědně a tak společně s filmem dostane početná fanouškovská základna i spoustu merchandisingu. Kromě toho také Disney vypustilo do světa aplikaci s jednoduchým názvem Star Wars.

Celá galaxie ve vašem telefonu
Celá galaxie ve vašem telefonu

Aplikace s názvem Star Wars je dostupná zdarma pro iPhony prostřednictvím AppStore. Uživatelé s Android telefony nemusí věšet hlavu, protože i pro jejich zařízení je verze ke stažení v Obchodě Play, a také zdarma. Jak říká popisek, aplikace Star Wars je spojením s předalekou galaxií a nabízí snad všechno, po čem srdce pořádného fanouška může toužit. Aplikace toho nabízí opravdu spoustu, vše začíná volbou designu, na výběr je mezi barvami Impéria, Rebelů a Droidů. Tím všechno začíná, fanoušci prostřednictvím aplikace dostanou nejčerstvější novinky týkající se nové epizody Síla se probouzí, můžou sledovat videa a trailery. Najdou zde i odpočítávání do premiéry. Každý jistě ocení možnost vyfocení tématického selfie, doplněného o světelný meč, Stormtroopera, nebo Darth Vadera.

Mód rozšířené reality, který doplní záběr fotoaparátu o postavy z chystaného filmu, zaručí zábavu pro všechny okolo. Stejně tak celá škála zvuků a klasických hlášek, ať už od C-3PO, nebo Hana Sola. Předpověď počasí stylizovaná do prostředí třeba Tatooine je určite zajímavým zpestřením dne. Sdílení GIFů z oblíbených scén je už jen třešničkou na skvělém dortu, který by neměl chybět v telefonu každého pravověrného fanouška.

Taky se nemůžete dočkat další epizody a skočíte po všem, jen abyste si čekání ukrátili? Tak skočte i po této aplikaci a napište nám do komentářů, co vás na ní baví nejvíc. Článek také sdílejte na vaše sociální sítě, aby ani vašim kamarádům aplikace neutekla. Autor

             

Martin Kohout

Deset let administrátorem. Oblíbené tagy: iPhone, Apple, smartphony a SEO.

Tady jsem doma: https://freebit.cz

Komentáře (1)

[…] dílu Star Wars, tento fenomén proniká do všech koutů našich životů. Ať už se jedná o aplikaci Star Wars, o které jsme psali, nebo o hračku v podobě droida z nového dílu Hvězdných válek, kterého […]

Odpovědět

Chceš se vyjádřit? Tento článek okomentuj, projev názor!