Software

Apple Arcade. Předplatné her se spouští za pět dolarů měsíčně

Apple Arcade predplatne hry

Apple před několika dny v Steve Jobs Theater představil další službu pro své iPhony 11. A nejen pro ně. Průlomová služba předplatného her se v obchodě App Store spouští za 4,99$ měsíčně 19. září 2019. Přivítejte v App Storu Apple Arcade – možnost předplatného her.

Společnost Apple dále oznámila, že Apple Arcade bude k dispozici v App Store ve čtvrtek 19. září s iOS 13 a nabízí zcela nový způsob hraní her bez omezení. Díky předplatnému ve službě Apple Arcade mají uživatelé neomezený přístup k celému katalogu více než 100 nových exkluzivních her, které lze přehrát přes iPhone, iPad, iPod touch, Mac a Apple TV.

Apple Arcade je spuštěn s měsíční bezplatnou zkušební verzí a uživatelé nenajdou hry na žádné jiné mobilní platformě nebo předplatném. Všechny hry v Apple Arcade lze hrát offline a jediné předplatné zahrnuje přístup až šesti členů rodiny s funkcí Family Sharing. V příštích týdnech bude katalog představovat více než 100 her.

Jakmile budou představeny nové tituly, budou o tom uživatelé informováni. Je slíbeno, že každý měsíc se představí další hry. Apple Arcade bude k dispozici 30. září na iPadOS, tvOS 13 a v říjnu na macOS Catalina.

Apple Arcade. Předplatné her se spouští za pět dolarů měsíčně

Apple Arcade. Předplatné her se spouští za pět dolarů měsíčně

Jsme tak nadšeni, že můžeme spustit Apple Arcade v App Store.“ Kurátorský výběr více než 100 nových a exkluzivních her od mnoha nejinovativnějších vývojářů her na světě je dokonalým doplňkem stávajícího obrovského katalogu her v App Store, “řekl Phil Schiller, senior viceprezident společnosti Apple pro celosvětový marketing.

Domníváme se, že zákazníci všech věkových kategorií budou potěšeni, že jediné předplatné dává celé rodině neomezený přístup k úplnému katalogu úžasných her Apple Arcade, a to vše bez jakýchkoli reklam nebo dalších nákupů, přičemž je třeba vědět, že každá hra musí splňovat vysoké standardy ochrany osobních údajů společnosti Apple.“Jaké hry přinese Apple Arcade?

 • Ballistic Baseball“ od společnosti Gameloft – je akční arkádová baseballová hra, která zachycuje intenzivní bitvu mezi džbánem a těstíčkem v živých zápasech pro více hráčů.
 • ChuChu Rocket!“ Vesmír exploduje, když Sega uvede milovaného ChuChuse do vesmíru podivných a nádherných planet s více než 100 hlavolamy.
 • V „Exit the Gungeon“ od Devolveru musí hráči uniknout padajícímu pekelnému žaláři, protože jim brání stále nebezpečnější překážky a soupeři.
 • Overland“ od Finji je post-apokalyptické dobrodružství, při kterém hráči bojují s nebezpečnými tvory, zachraňují uvízlé cestovatele a hledají zásoby, aby přežili.
 • PAC-MAN PARTY ROYALE“ od společnosti Bandai Namco je zbrusu nový arkádový zážitek s bitevním režimem pro čtyři hráče, ve kterém vyhrává poslední postavení PAC-MAN.
 • V projekci „Projekce: První světlo“ od Blowfish se hráči vydávají na dobrodružství Grety, dívky žijící v mytologickém loutkovém světě. Když se vydává na cestu osvícení, za pomoci legendárních hrdinů ze starověkých kultur.
 • V „Rayman Mini“ od Ubisoftu byl Rayman zmenšen na mravence! Hráči používají hmyz, houby a rostliny k tomu, aby co nejrychleji prošli světem, nebo se snaží znovu a znovu dosáhnout dokonalého skóre.
 • V „Shantae a sedmi sirénách“ od WayForward hráči prozkoumají obrovské potopené město a bojují se sedmi sirénami v dosud nejúžasnějším dobrodružství Half-Genie.
 • Skate City“ od společnosti Snowman oživuje srdce a duši pouličního bruslení pomocí vícedotykových ovládacích prvků, protože městské ulice se stávají dokonalým bruslařským hřištěm.
 • V “Sneaky Sasquatch” od RAC7, hráči žijí život Sasquatch a dělají pravidelné, každodenní Sasquatch věci jako plížit se kolem v přestrojení, hrát golf a další.
 • Steven Universe: Unleash the Light“, je originální hra Cartoon Network, kterou napsal Rebecca Sugar, kde hráči vybírají své oblíbené postavy a drahokamy. Odemknou jim úžasné nové schopnosti a vybaví alternativní kostýmy v mobilní RPG.
 • Super Impossible Road“ od Rogue Games je zde futuristická, vysokorychlostní závodní hra ve které se krouží a převíjejí přes krásné galaktické pozadí.
 • Bradwellova spiknutí“ od Bossa je krásně stylizovaný thriller dobrodružství spiknutí s humorným zvratem.
 • V „Enchanted World“ od Noodlecake pomáhají hráči mladé pohádkové postavě dát dohromady magický svět roztrhaný temnými silami.
 • Various Daylife“ od Square Enix je dostupný zbrusu nový RPG od tvůrců „Bravely Default“ a „Octopath Traveler“. V roce 211 imperiální éry hráči prozkoumávají nově objevený kontinent a zároveň žijí život naplno s městem Erebia.

Zdroj: apple.com/cz/apple-arcade-invites-you-to-play/

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Software