> Novinky ze světa IT

Apple iPad 3 již 24. února 2012?

Apple údajně přinese třetí generaci svého tabletu právě v tento význačný den. iPad 3 by se mohl začít prodávat 24. února, tedy v den narozenin Steva Jobse.

Tablet jako svůj předchůdce propůjčí 9,7 palcový displej. Rozlišení ale poskočí o level dopředu. Nyní by mělo obsahovat 2048 krát 1536 pixelů. V času rychlé modernizace můžeme v přístroji očekávat výkonný čtyřjádrový procesor s označením A6, na kterém by měla pracovat společnost TSMC. Další otázkou je, zda se nejprve objeví iPad Mini.

O baterie se postará Simplo Technology a Dynapack International Technology, tyto společnosti mají dodávat akumulátory o kapacitě 14000 mAh.

Nadčasový iOS 6 již budeme ovládat pomocí gest. Bude i u nového stroje použito tzv. Home tlačítko?

UPDATE: Apple iPad 3 bude představen ve středu 7. 3. 2012 v Yerba Buena Center v San Franciscu.

Martin Kohout
Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony s iOS. Sledujte příspěvky také na > YouTube nebo Twitteru.

  Doporučeno pro vás >

  4 x komentář, přidáš se?

  1. Já si myslím, že přijde. Až přijde, tak si další tablety asi neškrtnou.

  2. […] 2009 Poslední schválené komentářePilmastr u Apple iPad 3 již 24. února 2012?Martin Kohout u Tablet Acer Iconia Tab A700Samsung Galaxy S3 v rytmu procesoru Exynos 4412 | Novinky […]

  3. […] Apple iPad 3 bude pohánět procesor A6, jeho předchůdce najdeme v iPadu 2 a iPhonu 4S. Jestli půjde v dnešním trendu čtyř jader, nevíme, ale spíše ano, cupertinský obr by se těžko nechal zahanbit konkurencí v podobě čipu Nvidia Tegra 3. […]

  4. Apple iPad 3 předvede jen upevnění značky a konkurentům ukáže, že tu nemají už co dělat. Výdrž už v tomto případě bude více jak dostačující.

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > > Novinky ze světa IT