Hardware

Apple představuje ve videu nové AirPods Pro

apple logo sede final
Foto: apple.com, Tag: Apple

Před několika dny jsme informovali o tom, že Apple představí nová bezdrátová sluchátka. To se potvrzuje a firma uvedla na trh AirPods Pro. Design se od předešlých renderů moc neliší. Už dnes se můžeme podívat na oficiální fotografie produktu a video, kde společnost novinku představuje.

Bezdrátová sluchátka nově uživateli nabídnou potlačení hluku a možnost je použít v dešti. Sluchátka si lze objednat již teď s doručením 4. listopadu za cenu 7 290 Kč. AirPody Pro od Applu mají aktivní potlačování hluku – Noise Cancelling lze dle výrobce vypnout a pustit si tak částečně ruch do svých uší.

Co však na první pohled uživatele může zarazit je fakt, že v balení najdete nabíjecí kabel Lightning – USB-C. Avšak, nabíječku s tímto typem konektoru má pouze iPhone 11 Pro. To tedy vypadá, jako když chce firma oba produkty s označením Pro párovat. Pokud tedy doma nemáte iPhone 11 Pro, budete si muset ke sluchátkům pořídit ještě nabíječku s USB-C výstupem. Nebo ji máte doma?

AirPods Pro
Apple představuje ve videu nové AirPods Pro (Foto: Apple.com)

Apple představuje přednosti nových AirPods Pro

Sluchátka mají aktivní potlačování hluku, když se chceš ponořit do poslechu, režim propustnosti, když potřebuješ vnímat okolí, a vyměnitelné koncovky pro celodenní pohodlí. Stejně jako AirPody se k iPhonu a Apple Watch připojí úplně kouzelně. A jsou připravené k použití hned po vytažení z pouzdra.

Aktivní potlačování hluku

Neuvěřitelně lehká sluchátka AirPods Pro blokují hluk zvenčí, aby vyniklo jen to, co posloucháš. Aktivní potlačování hluku se průběžně přizpůsobuje geometrii ucha a usazení špuntů. Tlumí zvuky okolního světa, takže vnímáš jenom svoji hudbu, podcasty a hovory.

Režim propustnosti

Když sluchátka přepneš do režimu propustnosti, pustíš si do nich i zvuk z okolí. Pomocí mikrofonů namířených ven a dovnitř dokážou AirPody Pro kompenzovat izolační efekt silikonových koncovek. Takže třeba svou vlastní řeč při mluvení s lidmi kolem uslyšíš úplně přirozeně.

Nově navržený tvar pro větší pohodlí

Vyber si ze tří velikostí zkosených koncovek do uší. Přizpůsobí se tvaru ucha, pevně drží a spolehlivě těsní. Apple AirPody Pro díky nim dokonale potlačují hluk.

AirPods Pro hluk
Sluchátka mají aktivní potlačování hluku (Foto: Apple.com)

Strhující kvalita zvuku

Speciálně zkonstruovaný reproduktor s vysoce pohyblivou membránou a nízkým zkreslením má přesvědčivé podání basů. Superúčinný zesilovač s velkým dynamickým rozsahem produkuje průzračně čistý a dokonale čitelný zvuk a zároveň šetří výdrž baterie. A adaptivní ekvalizér automaticky dolaďuje vyznění podle tvaru ucha, aby byl poslechový zážitek bohatý a konzistentní.

Ještě kouzelnější

Čip Apple H1 se stará o mimořádně nízkou latenci zvuku. Tlakový snímač na stopce slouží ke snadnému ovládání přehrávané hudby, obsluze hovorů a přepínání mezi režimy aktivního potlačování hluku a propustnosti. A díky Sdílení zvuku můžeš poslouchat jeden zvukový proud ve dvou párech AirPodů. Třeba při hraní her, sledování filmů nebo poslouchání muziky ve dvojici.

Oficiální web: apple.com/cz/airpods-pro/

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Hardware