InternetZe světa IT

Apple naděluje z App Storu

Cupertinská společnost Apple si pro své uživatele připravila aplikace a hry zdarma. Celá akce vzkvetla díky pátému výročí spuštění App Store. Na pestrém seznamu her a aplikací jsou i zajímavé kousky, posuďte sami.

Apple-iPad-Mini-Official

Na seznamu her zdarma je například několik dražších kousků jako – Infinity Blade II, How to Cook Everything a Tracktor DJ. Seznam dostupných her je následující – Infinity Blade II, Tiny Wings HD, Tiny Wings, Where´s my Water, Badland, Sword & Sworcery, The Idiot Test 3, Pig Shot, Liquid Sketch a Infinity Blade.

Zcela zdarma lze stáhnout i tyto aplikace – Day One Journal, Traktor DJ pro iPhone, Traktor DJ pro iPad, Over, How to Cook Everything, Map my Ride+, Barefoot World Atlas či Knots 3D.

Líbila se vám tato zajímavá novinka? Buďte sexy a sdílejte ji na Facebooku, Twitteru či G+ pomocí ikonek na začátku článku. Sledujte nás také na naší Google+ stránce, kde s námi můžete samozřejmě o této novince také diskutovat. Děkujeme za vaši aktivitu také v podobě přidání komentáře pod tímto článkem.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

1 Comment

  1. Apple a aplikace zdarma? To je mi tedy ale novina. Mě osobně to přijde sadomaso akce pro jablíčkáře. No nevím, co si o tom mám myslet. Nespadne jim z toho server? 🙂

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet