Tiskové zprávy

Apple TV+ startuje ve více než 100 zemích

apple logo sede final
Foto: apple.com, Tag: Apple

Od dnešního dne mohou diváci ve více než 100 zemích a regionech sledovat Apple TV+ v aplikaci Apple TV. Mohou shlédnout nové, exkluzivní originální pořady, filmy a dokumenty od dnešních nejnápadnějších tvůrců. Zákazníci si vychutnají Apple TV+ na iPhonu, iPadu, Apple TV, iPod touch, Macu, a vybraných televizorech Samsung nebo Amazon Fire TV a také na webu tv.apple.com.

Apple Originals prostřednictvím Apple TV+

Mezi Apple Originals, které jsou nyní k dispozici prostřednictvím Apple TV+, patří „The Morning Show“, „See“ a „For All Mankind“, z nichž všechny debutovaly své první tři epizody a každý pátek vydávají novou epizodu v aplikaci Apple TV. Kromě toho jsou nyní k dispozici všechny epizody „Dickinson“, jakož i děti a rodina, „Helpsters“, „Snoopy in Space“ a „Ghostwriter“.

apple tv see
Apple TV+ startuje ve více než 100 zemích

Zákazníci si také mohou užít dokumentární film „Sloní královna“ nebo „Oprah’s Book Club“, ve které je Oprah Winfrey v rozhovoru s Ta-Nehisi Coates a diskutuje o jeho románu „The Water Dancer“.

Odběratelé Apple TV+ mohou sledovat Apple Originals bez reklam a na vyžádání, online i offline, v aplikaci Apple TV, která je již na iPhone, iPad, Apple TV, iPod touch a Mac.

Publikum ve více než 100 zemích a regionech si nyní může vychutnat Apple TV+, domov zcela originální řady pořadů a filmů od dnešních největších herců,“ řekl Eddy Cue, senior viceprezident společnosti Apple pro internetový software a služby.

Bylo pro nás důležité usnadnit každému sledování všech svých oblíbených seriálů, takže je Apple TV+ vůbec nejširší dostupnou službou Apple od prvního dne.“

Aplikace Apple TV přijde v budoucnu na platformy LG, Sony a VIZIO. Zákazníci s vhodnými chytrými televizory Sony si budou moci tento rok užít podporu AirPlay 2.

O Apple TV+

Apple TV+ je úplně nová streamovací služba s původními příběhy od nejnápaditějších filmových a seriálových tvůrců. Můžete si ji předplatit od 1. listopadu v aplikaci Apple TV.

Kdy bude Apple TV+ dostupná? Apple TV+ se spouští 1. listopadu 2019 (tichomořského času). Mezitím se v aplikaci Apple TV nebo na webu tv.apple.com můžete podívat na první trailery z Apple TV+.

Kde můžu Apple TV+ sledovat?

Pořídit si předplatné a sledovat můžete na těchto zařízeních:

  • iPhone nebo iPod touch s nejnovější verzí iOS.
  • iPad s nejnovější verzí iPadOS.
  • Apple TV 4K nebo Apple TV HD s nejnovější verzí tvOS.
  • Apple TV (3. generace) s nejnovější aktualizací softwaru Apple.
  • Chytrá televize nebo streamovací set-top box podporující aplikaci Apple TV.
  • Mac s nejnovější verzí macOS.
  • Web tv.apple.com v prohlížeči Safari, Firefox nebo Chrome.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy