Zaoblené displeje pro iPhone 6?Napsal: 06/11/2013 0 comments 1110 shlédnutí

Apple oznámil, že vyvíjí 4,7 a 5,5 palcové zaoblené displeje pro iPhone 6. Vydat je má ve druhé polovině roku 2014. Příští verze smartphonu od Applu budou dvě. První s 4,7 palcovým displejem a druhá s 5,5 palcovým displejem. Tyto obě velikosti budou ve Full HD, jak je u novodobých smartphonů zvykem.

Apple tento rok poprvé vydal dvě verze iPhonu (iPhone 5S a iPhone 5C) ve stejnou dobu, takže dva typy iPhonu v budoucnosti nebudou problém. iPhone je druhý nejprodávanější smartphone na světě. Doufáme, že zahnuté displeje budou budoucnost nejen pro smartphony ale i pro ostatní mobilní platformy.

iphone-new

V dálné budoucnosti tak očekáváme větší displeje pro Apple iPhony, kterým se společnost zdráhala vyrábět větší konstrukce. Jedna skupina lidí chce větší displeje u iPhonu, avšak, druhá je nechce, proto společnost zareagoval tím, že budou dva typy iPhonů v jiných velikostech.

Na vytváření názorů je ještě moc brzo, ale určitě se necháme překvapit co Apple vymyslí. Líbil se vám tento článek? Rozhodně ho nezapomeňte sdílet.

Slova napsal

Martin Kohout

Správa a content webů. Pracovně s Applem. Technologické novinky o smartphonech.

Web: https://freebit.cz

Chceš se vyjádřit? Tento článek okomentuj, projev názor!