SmartphoneVšechny novinky

Zaoblené displeje pro iPhone 6?

Apple oznámil, že vyvíjí 4,7 a 5,5 palcové zaoblené displeje pro iPhone 6. Vydat je má ve druhé polovině roku 2014. Příští verze smartphonu od Applu budou dvě. První s 4,7 palcovým displejem a druhá s 5,5 palcovým displejem. Tyto obě velikosti budou ve Full HD, jak je u novodobých smartphonů zvykem.

Apple tento rok poprvé vydal dvě verze iPhonu (iPhone 5S a iPhone 5C) ve stejnou dobu, takže dva typy iPhonu v budoucnosti nebudou problém. iPhone je druhý nejprodávanější smartphone na světě. Doufáme, že zahnuté displeje budou budoucnost nejen pro smartphony ale i pro ostatní mobilní platformy.

iphone-new

V dálné budoucnosti tak očekáváme větší displeje pro Apple iPhony, kterým se společnost zdráhala vyrábět větší konstrukce. Jedna skupina lidí chce větší displeje u iPhonu, avšak, druhá je nechce, proto společnost zareagoval tím, že budou dva typy iPhonů v jiných velikostech.

Na vytváření názorů je ještě moc brzo, ale určitě se necháme překvapit co Apple vymyslí. Líbil se vám tento článek? Rozhodně ho nezapomeňte sdílet.

Doporučeno pro vás >

Komentuj článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další: Smartphone