Karbonový droidí tablet ARCHOS 97Autor: 31/07/2012 0 1057 shlédnutí

Francouzský ARCHOS je dlouholetým hráčem v mobilním průmyslu, jeho výrobky je možné zakoupit i v České republice. Tablet ARCHOS 97 Carbon je v současnosti dostupný pouze na trhu v USA, cena začíná na 249.99 dolarech a propůjčí 9.7 palcový multidotykový displej.

Pohonnou jednotkou se stává 1 GHz procesor z dílny ARM pod označením Cortex-A8, kterému sekunduje 1 GB operační paměti. Skoro deseti palcová obrazovka nese rozlišení 1024 x 768 pixelů. Zařízení dále propůjčí WiFi, přední 0.3 megapixelovou videokamerku, 2 MP zadní VGA fotoaparátišení , G-senzor, 16 GB vnitřní paměti a slot pro microSD karty, jež rozšíří kapacitu tabletu až o 32 gigabajtů.

Francouzky laděná elektronika dále nabídne metalické porty pro přenosy dat, mezi ně patří micro USB, USB 2.0 port, 3.5 milimetrový audio jack a HDMI výstup, jež přenese i digitální zvuk do vaší chytré televize či jiného zobrazovacího zařízení.

ARCHOS 97 je postaven pro operační systém Google Android 4.0 Ice Cream Sandwich, přechod na Jelly Bean je v tomto případě asi předčasný a v této chvíli opravdu nejasný. Je pro vás za 5 200 korun cenově lákavý? Nebo budete volit jiný mobilní produkt na hltání multimediálního obsahu? Podělte se do komentářů. Děkujeme.Autor

             

Martin Kohout

Deset let administrátorem. Oblíbené tagy: iPhone, Apple, smartphony a SEO.

Tady jsem doma: https://freebit.cz

Chceš se vyjádřit? Tento článek okomentuj, projev názor!