Internet

Arogantní YouTuber Mike Pán je zpět s novým kanálem

youtube logo final
Foto: pixabay.com, Tag: YouTube

Na pražáka s arogantním sklonem k městské policii si určitě pamatujete. Dával na jevo všem v Praze, že jen on zná dokonale všechny zákony a paragrafy. Nově se pouští do tvorby pro české, ale i zahraniční publikum.

Majk je Pán, Mike Pán, Majk nebo chcete-li původním jménem Mikael Oganesjan, je bývalý YouTuber, který přišel o kanál – měl více jak 341 000 sledujících. Za novým kanálem stojí ARROGANT LIMITED, identifikační číslo 2845699 se sídlem Sheung Wan, Hong Kong. ARROGANT je ochrannou známkou zapsanou úřadem průmyslového vlastnictví.

Zakládá web arogantní.cz a pouští se do další tvorby. Tentokrát si bere před svoji kameru odtahovou službu a pana Hvězdičku.

majk pan je zpet
Arogantní YouTuber Mike Pán je zpět s novým kanálem

Kanál dostal BAN. #mikejeban

Mike měl již dříve problémy s YouTube kanálem. Dostal na něj údajně 3x strike, což vedlo k jeho plnému odstranění – jsou na vás uvaleny alespoň tři sankce za porušení autorských práv. Pokud sankce nevyřešíte, bude váš účet brzy zablokován. Během tohoto období bude vypršení platnosti sankce pozastaveno a nebudete moci nahrávat nová videa. Informace byla aktualizována na odstranění účtu s následky na celý kanál.

Hodně se také spekulovalo o tom, že ho nahlásila komunita na YouTubu. Díky tlaku médií a dalších iniciátorů se tak podařilo jeho tvorbu zcela zastavit.

Kdo je Mike? Nové zrození

Mike Pán se po roce opět probudil a začal tvořit nová videa. Jeho slabostí byl okrsek Prahy 1, kde tvořil svůj obsah nejraději. Kdo je vůbec nový Mike?

Jsem bývalý nejsledovanější a nejkontroverznější YouTuber v ČeskoSlovensku. Díky své kontroverzi jsem změnil Českou Republiku k lepšímu a jako bonus pobavil miliony lidí. V srpnu 2018 mi byl zablokován kanál MikeJePan s 341 000 odběrateli a 74 000 000 sledovaností. Byl jsem první v ČR, kdo informoval o drogové a homosexuální problematice Jindřicha Forejta, tehdejšího protokoláře Pražského Hradu.“

Jak dlouho na internetu vydrží?

O tom, že byla jeho videa kontroverzní, se nedá pochybovat. Svou aktivitou se dostal do televizního vysílání a česká média Majkovi dávala prostor. Nový kanál má už 53 000 odběratelů a přes milion shlédnutí. Jestliže se nedostane do problémů s autorskými právy, může na internetu nějaký čas vydržet. Pokud se jedná o dlouhodobější vyhlídky, internetová komunita na YouTube jeho kanál stejně později nahlásí a může o něj opět přijít.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

4 Komentáře

  1. Rád se dívám na Vaše videa . Problém je ten , že se u toho tak strašně chlámu že nejsem pak schopen 24 h nic dělat . Žijeme mezi parchanty co si myslí že si mohou dělat co chtějí . To se pomalu mění i za pomoci Vaší práce k lepšímu . Ještě dlouho bude trvat než ty hovada pochopí že chovat se slušně a jak se má je normální . Je třeba víc takových jako jste vy . Držím Vám palce .

    1. Ano, přesně tak! A Mike Pán je těch parchantů král.

    2. Myslím, že spíš dává návod dalším, aby se chovali nepřístojně. Jen pro vaše info : nepíše se, ty hovada, ale ta hovada. Jaký pán, takový krám:-). Myslím, že edukace a výchova se dá a hlavně má dělat zcela jinak a ne takto hloupě.

  2. Dobrý den pane Páne, viděl jsem několik vašich příspěvků a divím se všem, které jste napadal, urážel, že vás někdo bud nežaloval, ale spíš nezrušil. Sám děláte přestupky, jízda v protisměru na kruhovém objezdu, jízda v protisměru, podvádění, špatné stání atd. atd. Jste arogantní a myslíte si, že tímto dáváte dobrý příklad. Odpovím vám. Nedáváte a už dávno vám měl být odebrán řidičský průkaz, měl jste být vybodován a zcela jistě tvrdě pokutován. Je to samozřejmě jen můj názor a s ním nemusí nikdo souhlasit, ale všichni musí souhlasit s tím, že se píše najevo a ne na jevo, jak máte hned v úvodu.

    PS: divím se, že nikdo nezasáhnul, když se chlubíte tím, že neplatíte daně, že si vlastně děláte co chcete. Nemáme snad policii, městskou policii, kontrolní úřady, nebo je platíme zbytečně, když se toto může dít?

    Vám popřeji pevné zdraví, hlavně duševní a ostatním popřeji, aby se konečně dovařila voda na každou svi…..:-)))) Neberte to osobně, ale někde by se mělo začít.

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Internet