youtube logo final

Na pražáka s arogantním sklonem k městské policii si určitě pamatujete. Dával na jevo všem v Praze, že jen on zná dokonale všechny zákony a paragrafy. Nově se pouští do tvorby pro české, ale i zahraniční publikum.

Majk je Pán, Mike Pán, Majk nebo chcete-li původním jménem Mikael Oganesjan, je bývalý YouTuber, který přišel o kanál – měl více jak 341 000 sledujících. Za novým kanálem stojí ARROGANT LIMITED, identifikační číslo 2845699 se sídlem Sheung Wan, Hong Kong. ARROGANT je ochrannou známkou zapsanou úřadem průmyslového vlastnictví.

Zakládá web arogantní.cz a pouští se do další tvorby. Tentokrát si bere před svoji kameru odtahovou službu a pana Hvězdičku.

Arogantní YouTuber Mike Pán je zpět s novým kanálem

Kanál dostal BAN. #mikejeban

Mike měl již dříve problémy s YouTube kanálem. Dostal na něj údajně 3x strike, což vedlo k jeho plnému odstranění – jsou na vás uvaleny alespoň tři sankce za porušení autorských práv. Pokud sankce nevyřešíte, bude váš účet brzy zablokován. Během tohoto období bude vypršení platnosti sankce pozastaveno a nebudete moci nahrávat nová videa. Informace byla aktualizována na odstranění účtu s následky na celý kanál.

Hodně se také spekulovalo o tom, že ho nahlásila komunita na YouTubu. Díky tlaku médií a dalších iniciátorů se tak podařilo jeho tvorbu zcela zastavit.

Kdo je Mike? Nové zrození

Mike Pán se po roce opět probudil a začal tvořit nová videa. Jeho slabostí byl okrsek Prahy 1, kde tvořil svůj obsah nejraději. Kdo je vůbec nový Mike?

Jsem bývalý nejsledovanější a nejkontroverznější YouTuber v ČeskoSlovensku. Díky své kontroverzi jsem změnil Českou Republiku k lepšímu a jako bonus pobavil miliony lidí. V srpnu 2018 mi byl zablokován kanál MikeJePan s 341 000 odběrateli a 74 000 000 sledovaností. Byl jsem první v ČR, kdo informoval o drogové a homosexuální problematice Jindřicha Forejta, tehdejšího protokoláře Pražského Hradu.“

Jak dlouho na internetu vydrží?

O tom, že byla jeho videa kontroverzní, se nedá pochybovat. Svou aktivitou se dostal do televizního vysílání a česká média Majkovi dávala prostor. Nový kanál má už 53 000 odběratelů a přes milion shlédnutí. Jestliže se nedostane do problémů s autorskými právy, může na internetu nějaký čas vydržet. Pokud se jedná o dlouhodobější vyhlídky, internetová komunita na YouTube jeho kanál stejně později nahlásí a může o něj opět přijít.

Komentuj článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Doporučeno pro vás >

Další novinky > Internet