HardwareZe světa IT

Profi deska Fatal1ty P67

ASRock uvádí novou základní desku Fatal1ty P67. Mezi největší překvapení kolem této desky je určitě považován muž, jehož portrét tvoří obal motherboard. Není to nikdo jiný, než Jonathan „Fatal1ty“ Wendela. Pro někoho známé jméno, pro někoho něco úplně nového. Každopádně byly doby, kdy byl Jonathan „Fatal1ty“ Wendel známou ikonou herního světa, ten čas už je skoro zapomenutý.

asrockfatal1typ67professionalboard

Proto si plno lidí pokládá otázku, jestli firma ASRock neriskuje, když na obal této desky dává bývalou a skoro zapomenutou hvězdu herního světa Jonathana Wendela. Všech otázek okolo ASRock a jejich záležitostí necháme a vrátíme se zpět k desce Fatal1ty P67.

Fatal1ty má červeno-černý styl, který na první pohled zaujme každého hráče, ale asi každý uzná, že vzhled není vše. Fatal1ty P67 podporuje Intel procesory, má čtyři DDR3-2133 paměťové sloty, dále disponuje čtyřmi USB 3.0 konektory a USB portem, který umožňuje hráčům využít svou myš na 500 MHz.

Pokračujeme zvukem v osmy kanálech, šest portů SATA 6.0 Gbps a čtyři SATA 3.0 Gbps, LED, Power, tlačítko na vymazání CMOS paměti a stárnoucí BIOS nahrazuje UEFI. Tato deska se chystá na trh zhruba ze měsíc a její odhadovaná cena je $250, což činí 4500,- Kč na našem trhu.

asrockfatal1typ67

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Hardware