Hardware >Novinky ze světa IT >

Partnerství: Asus a Waves Audio

Společnost Asus a Waves Audio upevňují hudebně založené partnerství. Ve zkratce je Waves Audio Ltd dodavatel profesionálních technologií pro zpracování audio signálu a zvukových efektů při mixu a nahrávání. Zaměřuje se také na prostorový zvukový vjem, produkci a přenos hudby. Vývojové zázemí společnosti se nachází v Tel Avivu v Izraeli.

Je také světovým držitelem ocenění Technical GRAMMY. Do všech produktů využívajících zvukovou technologii Asus SonicMaster bude nově začleněna rovněž technologie zpracování zvuku v podání Waves MaxxAudio Master.

Waves MaxxAudio Master

V roce 2013 například přišla společnost s hudebními procesory MM Delay (Delay Reverb – zpoždění dozvukových hall efektů), MM Distortion (zkreslení zvuku), MM EQ (nový ekvalizér), MM Reverb (konvoluce na bázi hallového Reverb efektu), MM Tone Shaper (paralelní multi-pásmová komprese) či s MM Triple D (vokální ekvalizér).

Špičkové zpracování zvuku MaxxAudio Master se stane hlavní součástí technologie SonicMaster a zlepší čistotu a hloubku zvukového podání, ať už při hraní akčních či jiných her, poslechu hudby, sledování filmů nebo při online komunikaci. Informace plynou z tiskové zprávy a tímto se můžeme těšit na nová zařízení právě s touto technologií. Děkujeme za přínosné komentáře či sdílení pomocí sociálních sítí.

Oficiální stránky: waves.com

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

    Doporučeno pro vás >

    Komentuj článek

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky > Hardware >