Novinky ze světa IT >

Asus ET2220 v rytmu All-in-One PC

Jako jeden z mála internetových serverů vám jako první přinášíme novinku o kompaktním stroji. Operační systém Windows 8 už klepe na dveře a je to na trhu s tablety a elektronikou vůbec v celku znát. Dnešní novinka bude o All-in-One počítači, který nese název Asus ET2220. Pojďme se tedy podívat, co si po koupi přivezete domů na svůj pracovní stůl.

Kompaktní počítač je vybavený 21,5 palcovým TN bezrámovým displejem s rozlišením 1920 krát 1080 bodů, tedy Full HD. Je samozřejmě multidotykový a hlavně desetibodový, což se promítne do náročnosti uživatelských gest. Počítač může být v náklonu 16° do 45°, aby uživatelům poskytl ergonomickou polohu a hlavně uživatelský komfort.

All-in-One PC je postavený na 3. generaci procesorů Intel Core i3, Core i5 Ivy Bridge či Pentium G645 postavený na technologii Sandy Bridge. Počítač také poskytuje až čtyři USB 3.0 porty, HDMI a VESA kompatibilitu. Jako třešničku na dortu Asus ET2220 také přijímá audio-technologii SonicMaster. Operační paměť je postavena na hodnotě 8 gigabajtů, přesněji se jedná o moduly DDR3 na taktu 1600 MHz.

O grafické operace se v tomto případě postará karta nVidia GT610M s pamětí 1 GB nebo integrovaný čip Intel HD Graphics 2500. V nitru se bude ještě skrývat pevný disk o celkové kapacitě 2 TB pro data či multimediální soubory. Bohužel se nám ale nepodařilo dopátrat cenu zařízení a také jeho dostupnost pro trh v Evropě.

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

  Doporučeno pro vás >

  1 Komentář:

  1. […] řady All-in-One počítačů s dobrou výbavou. Před nedávnem jsme si také představili o něco menší model ET 2220, jež má pro uživatele připravených palců jen 21,5. Nyní představujeme […]

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > Novinky ze světa IT >