Tiskové zprávyZe světa IT

Notebook Asus Lamborghini VX7

ASUS uvedl na český trh notebook Automobili Lamborghini VX7 inspirovaný designem legendárních italských supersportů Lamborghini Murciélago LP670-4 SuperVeloce.

Model VX7 se vyrábí v tradičních barvách vozů Lamborghini, oranžové a černé. Pohání ho síla čtyřjádrového procesoru Intel Core i7 druhé generace, a je vůbec prvním notebookem na světě, který využívá samostatnou grafickou kartu NVIDIA GeForce GTX 460M podporovanou 3 GB grafické paměti. Doporučená cena modelu ASUS VX7 je 48 990 Kč s DPH.

Atraktivní design s býkem ve znaku

Značka Lamborghini symbolizuje maximální kvalitu, výkon, jedinečné tvary a luxus. Stejně je tomu i v případě notebooku ASUS Lamborghini VX7 Automobili, který kromě výrazného designu zaujme také provedením detailů. Četná designová vylepšení mají dvojí funkci – nejenže zlepšují výkon notebooku, ale zároveň vzdávají hold konstrukci a stylu vozů Lamborghini. Leskle černé provedení a elegantní linie VX7 připomínají kapotu vozu Lamborghini Murciélago, oranžové provedení se barevně inspiruje modelem Aventador, nástupcem Murciélaga.

asus VX7

Při zapnutí dá o sobě notebook vědět zvukem vytočeného motoru. Zde ale podobnost zdaleka nekončí. Jedním z příkladů funkčního designu jsou chladicí otvory na zadním panelu počítače, jež odvádějí teplo a připomínají koncová světla a výfuky. Tlačítko zapínání vypadá jako klíček od zapalování, opěrky dlaní lemované kůží zase evokují kvalitní čalounění a volant supersportů Lamborghini.

Nabitý tím nejlepším

Jako jeden z nejvýkonnějších notebooků, které kdy společnost ASUS vyrobila, v sobě VX7 nezapře rodokmen vozů Automobili Lamborghini. Je vhodným zařízením pro hry, multimédia, on-line zábavu i práci. Jeho srdcem je čtyřjádrový procesor Intel Core i7 druhé generace s architekturou Sandy Bridge, která zajišťuje vysoký grafický výkon a multitasking. Bezproblémové přehrávání multimédií a hraní nejnovějších her umožní samostatná grafická karta NVIDIA GeForce GTX 460M GPU. Ta nabízí nativní podporu DirectX 11 a dosud nevídané 3 GB grafické paměti.

asus VX7 black

Mezi přednosti modelu VX7 patří také 15,6palcový Full HD displej s rozlišením 1920 x 1080 bodů. K ukládání dat slouží pevný disk s obří kapacitou 1,5 TB. V duchu výjimečně rychlých supersportů Lamborgini je notebook VX7 standardně vybaven rozhraním USB 3.0, jež zaručuje až desetkrát rychlejší přenos dat než USB 2.0.

Technické parametry a funkce produktu se mohou bez předchozího upozornění změnit. Další informace naleznete na webových stránkách www.asus.com.

O společnosti ASUS

ASUS, jeden z TOP 3 výrobců notebooků a jednička na trhu základních desek, je vůdčí společností nové éry digitálních technologií. Společnost ASUS navrhuje a vyrábí produkty, které přesně vyhovují potřebám dnešních digitálních domácností, kanceláří i jednotlivců. Její portfolio zahrnuje základní desky, grafické karty, monitory, stolní PC, notebooky, netbooky, servery, multimediální zařízení, bezdrátová řešení, síťová zařízení a mobilní telefony. Společnost ASUS se zavázala přinášet kvalitu a inovace, a také proto v roce 2010 získala 3 398 ocenění a ve svém odvětví dosáhla velkého uznání zásluhou revolučního počítače Eee PC. Díky více než deseti tisícům zaměstnanců na celém světě a špičkovému týmu 3 000 inženýrů pro výzkum a vývoj nových technologií dosáhly výnosy společnosti za rok 2010 celých 10 miliard amerických dolarů.

O společnosti Intel

Společnost Intel je světovým lídrem v oblasti výroby a vývoje polovodičů, technologií, produktů a iniciativ s cílem soustavně zlepšovat pracovní prostředí a životy lidí. Další informace o společnosti Intel jsou dostupné na www.intel.com/pressroom a http://blogs.intel.com.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy