Mobilní telefonyTiskové zprávyZe světa IT

Letní novinky od Asuse

ASUS představil nejvýznamnější novinky, které plánuje uvést na trh ve druhém pololetí roku – hybridní zařízení Padfone – tablet a smartphone v jednom, ultratenké notebooky UX Series, inovovanou řadu notebooků N Series se zvukovou technologií SonicMaster a také all-in-one počítač ET2700XVT.

Padfone – možnost volby

ASUS Padfone představuje dvě oblíbená mobilní zařízení v jednom – smartphone a tablet. Elegantně tak řeší potíže s datovými přenosy a několika SIM kartami, s nimiž se musejí uživatelé vypořádat, pokud chtějí využívat smartphone i 3G tablet současně.

V případě zařízení Padfone funguje tablet jako dokovací stanice pro smartphone. Uživatelé tak mají více prostoru pro svou práci i lepší přehled.

ASUS padfone

Pokud je telefon vložen do dokovacího konektoru, může se nabíjet z velké baterie tabletu, přičemž tablet může využívat 3G internetové připojení smartphonu. Samostatné uživatelské rozhraní pro tablet i telefon je zárukou toho, že ovládání se vždy přizpůsobí dané aktivitě či úloze, např. videohovory, prohlížení webu nebo používání e-mailu.

 

ASUS padfone 2

Ultratenké notebooky UX Series

Designové notebooky ASUS UX Series byly vyvíjeny ve spolupráci se společností Intel. Tyto tenké mobilní počítače s výdrží baterie až sedm hodin jsou zhotoveny z pevné, avšak zároveň lehké hliníkové slitiny. Broušený povrch zaujme nezaměnitelným kruhovým vzorem inspirovaným chronometry. Notebooky UX Series charakterizují ostré hrany, velkoryse dimenzovaná klávesnice a multidotykový touchpad.

ASUS UX

Zesílené závěsy víka displeje snesou i náročné zacházení. Ačkoli jsou notebooky z této řady velmi tenké – v nejsilnějším místě pouhých 17 mm – nabídnou působivé technické parametry, včetně výkonného mobilního procesoru Intel Core i7 druhé generace, SSD disku SATA 6Gb/s a funkce Instant On, která notebook probudí během okamžiku.

Notebooky N Series a All-in-One PC se zvukovou technologií SonicMaster

ASUS se snaží zlepšovat také audio kvalitu svých notebooků. Technologii SonicMaster, kterou ASUS vyvinul ve spolupráci s firmou Bang & Olufsen ICEpower pro luxusní notebook NX90, nyní najdou uživatelé také v inovované řadě notebooků N Series. Na designu této řady se podílel stejně jako u NX90 světově proslulý designér Davida Lewis. Notebooky jsou vybaveny samostatným externím subwooferem, jenž zaručí hutné basy.

ASUS N5 White

Uživatelé, kteří dávají přednost stolním počítačům, mohou využít 27″ HD All-in-One PC s označením ET2700XVT. Jeho obrazovka nabídne široké pozorovací úhly 178° a desetibodové multidotykové ovládání využitelné při práci i zábavě. Počítači ve výbavě nechybí konektor HDMI, digitální TV tuner a zvuková technologie SonicMaster. Jde o plnohodnotnou náhradu stolního počítače, který se hodí domů nebo do kanceláře, a přitom zabere méně místa.

O společnosti ASUS

ASUS, jeden z TOP 3 výrobců notebooků a jednička na trhu základních desek, je vůdčí společností nové éry digitálních technologií. Společnost ASUS navrhuje a vyrábí produkty, které přesně vyhovují potřebám dnešních digitálních domácností, kanceláří i jednotlivců. Její portfolio zahrnuje základní desky, grafické karty, monitory, stolní PC, notebooky, netbooky, servery, multimediální zařízení, bezdrátová řešení, síťová zařízení a mobilní telefony.

Společnost ASUS se zavázala přinášet kvalitu a inovace, a také proto v roce 2010 získala 3 398 ocenění a ve svém odvětví dosáhla velkého uznání zásluhou revolučního počítače Eee PC. Díky více než deseti tisícům zaměstnanců na celém světě a špičkovému týmu 3 000 inženýrů pro výzkum a vývoj nových technologií dosáhly výnosy společnosti za rok 2010 celých 10 miliard amerických dolarů.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

2 Comments

  1. Ten slušivý Padfone se mi moc zamlouvá, jsem zvědav na cenu tohoto zařízení.

  2. Cena bude asi trošku nahoře, jen kvůli značce. Komplet si myslím, že bude stát cca. 20-21 tisíc.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony