Tiskové zprávyZe světa IT

AiO nebo tablet? Asus P1801-T

ASUS představil nový typ přenosného počítače typu All-in-One s označením P1801-T, který spojuje flexibilitu tabletu vybaveného operačním systémem Android s možnostmi zábavy, které přináší velký 18,4“ multidotykový displej s Full HD rozlišením.

K výhodám tohoto přenosného zařízení s elegantním tenkým designem patří možnost umístění i do stísněných prostor. Při použití na stole může uživatel pomocí vestavěného stojanu nastavit displej do požadovaného úhlu. Kromě toho je zařízení vybaveno integrovanou rukojetí zaručující snadné přenášení po celém domě. Vestavěná baterie zvládne pět hodin nepřetržitého přehrávání filmů v rozlišení Full HD 1080p.

ASUS Portable AiO P1801-T

K dispozici je i speciální software, který umožňuje bezdrátové připojení k počítačům PC a Mac a streamování multimediálního obsahu pomocí funkce vzdálené plochy. Novinka se začne v Česku a na Slovensku prodávat příští týden za 15 449 Kč, resp. 590 euro s DPH.

Snadné sdílení domácí zábavy

Přenosný počítač ASUS P1801-T je vybaven 18,4“ IPS displejem zobrazujícím hry, fotografie a filmy ve Full HD kvalitě. Zařízení slouží pro domácí zábavu a hodí se pro ty, kteří nechtějí být omezováni možnostmi tradičních počítačů. Velký displej zaručuje pohodlnější práci s aplikacemi a webovým obsahem a spolu s 10bodovým multidotykovým ovládáním umožňuje pohodlnější hraní her nebo používání různých virtuálních klávesnic.

Displej s technologií IPS nabízí ostrý obraz s širokými pozorovacími úhly 178 stupňů, který může na rozdíl od tradičních tabletů se systémem Android pohodlně sledovat celá rodina. Výkonné stereofonní reproduktory spolu s technologií ASUS SonicMaster zajišťují kvalitní reprodukci hudby a zvukového doprovodu filmů.

Přenosný a praktický

Novinku pohání čtyřjádrový procesor NVIDIA Tegra 3 s 12jádrovou jednotkou GPU, který poskytuje vysoký výkon i v případě náročných aplikací. Hardwarové dekódování videa se stará o plynulé přehrávání Full HD obrazu. Operační systém Android 4.2 Jelly Bean umožňuje přístup k nejrůznějším aplikacím, hrám a dalšímu obsahu prostřednictvím obchodu Google Play.

Pomocí portu micro USB lze k počítači připojit klávesnici a myš (součástí balení je USB adaptér), které lze používat u náročnějších pracovních aplikací, jako je například textový editor nebo tabulkový procesor. Přenosný počítač ASUS AiO můžete také bezdrátově připojit k počítačům PC a Mac a streamovat multimediální obsah pomocí softwaru systému Android pro ovládání vzdálené plochy.

Technické parametry produktu Asus P1801-T:

 • Procesor: Čtyřjádrový NVIDIA Tegra 3
 • Operační systém: Android 4.2 Jelly Bean
 • Display: 18,4“ Full HD (1 920 × 1 080) s technologií IPS, 10bodový, multidotykový
 • Kamera: Přední HD (1 280 × 720)
 • Paměť a úložiště: 2 GB RAM, 32 GB (rozšiřitelná kapacita)
 • Bezdrátové připojení: 802.11a/b/g/n Wi-Fi, Bluetooth 3.0
 • Konektivita: mini USB, paměťové karty microSD, 3.5 mm, senzory, akcelerometr
 • Ostatní: Polohovatelný stojan, rukojeť pro přenášení
 • Baterie: Li-Pol (33 Wh), 3.5 hodiny hraní her, 5 hodin přehrávání Full HD videa
 • Rozměry: 294 x 466 x 18 mm
 • Hmotnost: 2,4 kg
 • Cena: 15 449 Kč, resp. 590 euro s DPH

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Tiskové zprávy