Hardware >Novinky ze světa IT >

Asus Sabertooth X58

Sabertooth X58 přináší nejnovější chipset od Intelu a podporu pro nejrychlejší procesory na trhu, včetně Intel Core i7-980X. Tato robustní line-up poskytuje nekompromisní a maximální spolehlivost pro uživatele, kteří své miláčky nenechají ani jeden den v klidu.

Motherboard jsou postaveny s přísnějším testováním, než je obvyklé pro standardní základní desky. TUF desky jsou nejspolehlivější a nejstabilnější na trhu, což je ideální pro tvrdé, těžké úkoly, kde je kompatibilita a další důležité prvky na prvním místě.

Podstatné prvky spolehlivosti – TUF

Klíčový důraz na TUF tkví v tepelné výměně, základní desky této řady jsou stavěny pro dlouhodobé a náročné užívání.Asus Sabertooth X58 nepotřebuje pauzy díky pečlivému tepelnému řešení, což znamená, teplo a maximální vytížení nejsou překážky. Tento nový termální design se točí kolem CERAM! X Heatsink, vše je postaveno pomocí revolučních keramických prvků a komponentů pro zajištění bezkonkurenční tepelné odolnosti a rozptylu.

Parametry modelu Asus Sabertooth X58:

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

    Doporučeno pro vás >

    Komentuj článek

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky > Hardware >