Tiskové zprávyZe světa IT

AiO: Asus Transformer Book Trio

Společnost ASUS uvedla na český trh Transformer Book Trio, nový typ přenosného zařízení, které lze používat jako notebook, samostatný tablet nebo stolní počítač. V režimu notebooku můžete stisknutím jediného tlačítka přepínat mezi operačními systémy Windows 8 a Android.

Odpojením displeje od dokovací stanice získáte tablet s Androidem. Samotnou dokovací stanici můžete připojit k jakémukoli monitoru nebo televizní obrazovce, čímž vznikne plnohodnotný stolní počítač s Windows 8. Transformer Book Trio tím nabízí nebývalou variabilitu využití. Novinka se začíná v České republice prodávat za cenu od 25 199 Kč s DPH.

Asus Transformer Book Trio_Tab_2

Dva procesory, dva operační systémy

ASUS Transformer Book Trio je charakteristický elegantním kovovým provedením, které je zároveň velmi odolné. Dokovací stanice je osazena procesory Intel Core i5/i7 čtvrté generace, které zaručují plynulý multitasking a vynikající energetickou účinnost v režimu notebooku se systémem Windows 8. Od dokovací stanice s klávesnicí můžete kdykoli odpojit 11,6“ displej a používat jej jako multidotykový tablet se systémem Android, který je vybaven vlastním dvoujádrovým procesorem Intel Atom Z2560.

ASUS Transformer Book Trio PC

Když je displej připojen k dokovací stanici, můžete stisknutím klávesy „Trio“ na klávesnici kdykoli přepínat mezi operačními systémy Windows 8 a Android 4.2, přičemž mezi oběma operačními systémy lze také snadno sdílet data prostřednictvím úložiště tabletu.

Na rozdíl od jiných přenosných zařízení nezůstává dokovací stanice PC Station v případě modelu Transformer Book Trio po odpojení tabletu bez funkce. Při připojení externího monitoru prostřednictvím rozhraní Mini DisplayPort nebo Micro HDMI lze dokovací stanici PC Station používat jako samostatný stolní počítač se systémem Windows 8. Transformer Book Trio mohou tedy používat dvě osoby na dvou různých místech.

Obraz a zvuk

11,6“ displej zařízení ASUS Transformer Book Trio nabízí jemné Full HD rozlišení se širokými pozorovacími úhly 178 stupňů a zářivé barvy zásluhou technologie IPS. 10bodová kapacitní multidotyková technologie umožňuje ovládání prsty u obou operačních systémů Windows 8 i Android. Transformer Book Trio však můžete pohodlně ovládat i pomocí klávesnice a multidotykového O detailní zvuk při přehrávání filmů, hudby a hraní her se stará technologie ASUS SonicMaster a stereo reproduktory, které jsou integrovány v dokovací stanici PC Station i tabletu.

Špičkový výkon v přenosném provedení

Bezdrátová rozhraní Wi-Fi nejnovějšího standardu 802.11ac a Bluetooth 4.0 integrovaná v dokovací stanici PC Station a rozhraní 802.11n Wi-Fi a Bluetooth 3.0 obsažená v tabletu umožňují používat zařízení prakticky bez kabelů nezávisle na aktuálním režimu. Dvě nezávislé baterie podporují mobilitu a nabízí výdrž až 13 hodin v režimu se systémem Android a až 5 hodin v režimu se systémem. Díky této unikátní kombinaci získáte přístup ke statisícům aplikací a her z webových obchodů Windows Store i Google Play. K zařízení dostanete i bohaté příslušenství.

ASUS Transformer Book Trio_1

Uvnitř balení naleznete ochranné pouzdro, které udrží Transformer Book Trio v bezpečí, když jste na cestách. Součástí výbavy je rovněž USB 2.0 ethernetový adaptér pro připojení do kabelové sítě, pokud Wi-Fi není k dispozici, a micro HDMI adaptér pro připojení k televizoru HDTV nebo monitoru.

Technická specifikace produktu Asus Transformer Book Trio (TX201LA):

Asus Trio specifikace

Oficiální stránky produktu: asus.com

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

2 Comments

  1. Dobrý den, má klávesnice českou lokalizaci? Děkuji.

    1. Hezký den, Asusy pro český trh budou mít určitě CZ lokaci klávesnice. S pozdravem Martin.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy